Офіційний сайт Бериславської міської ради

17 Травня 2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань під час розроблення проекту
«Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення
про пожежу і протипожежного спостереження. Система автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу і протипожежного спостереження ДНЗ №3 по вул. 1 Травня, 238, м. Берислав, Херсонської області»

 

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 18.06.2019р. о 14.00 в залі засідань міської ради, за адресою: м. Берислав, вул. 1 Травня, 244 відбудуться громадські слухання щодо ознайомлення громадськості міста з позицією міської влади та врахування громадських інтересів під час розроблення проекту «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу і протипожежного спостереження. Система автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу і протипожежного спостереження ДНЗ №3 по вул. 1 Травня, 238, м. Берислав, Херсонської області».

Основна мета проекту: Підвищення якості надання навчально-виховних послуг шляхом створення безпечних умов перебування дітей в одному з найбільших дошкільних навчальних закладів міста.

Зменшення рівня небезпеки учасників навчально-виховного процесу. Забезпечення захисту будівлі від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення умов для реалізації державної політики у сфері пожежної безпеки.

Проект розроблено відповідно до проекту – Методичних рекомендацій для учасників обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, затверджених розпорядженням голови Херсонської обласної ради від 13.03.2017р. № 44 ( зі змінами, внесеними розпорядженням обласної ради від 21.03.2018 № 59).

Замовник проекту – Бериславська міська рада.

Розробник проекту – Бериславська міська рада.

Підставою для розроблення проекту є рішення 41 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2018р. № 424 «Про програму соціально – економічного та культурного розвитку м. Берислава на 2019 рік».

Ознайомлення з проектом, текстовими та графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватись з 9.00 год. до 12.00 год. в робочі дня, в юридичному відділі Бериславської міської ради за адресою: м. Берислав, Херсонська обл., вул. 1 Травня, 244 (каб.11).

Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 17.06.2019 року за адресою: 74300, Херсонська область, м. Берислав, вул. 1 Травня, 244, Бериславська міська рада.

Пропозиції надані після встановленого строку, не розглядаються.

Як дістатись?

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України