Офіційний сайт Бериславської міської ради

29 Травня 2018

Подаруй дитині дитинство!

 З метою відзначення кінця навчального року та напередодні Дня захисту дітей спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організували для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із малозабезпечених родин поїздку до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії».
Витрати на перевезення дітей взяли на себе спонсори: Благодійний фонд Колихаєва, депутат Херсонської обласної ради Віктор Деркач, директор ПП «Додола» Василь Штендера та депутати Бериславської міської ради: О.Шаповалов, О.Казаку, О.Короваєнко, Є.Лісовий та С.Шматов, перевезення здійснювалося  ФОП «Щербак Валерій Михайлович». Супровід дітей забезпечили представники служби у справах дітей райдержадміністрації та КЗ «Бериславський районний центр ПМСД»,.
Під час цікавої та пізнавальної подорожі 60 дітей занурилися у чарівний світ стародавнього українського села, «скуштували» життя своїх пращурів та випробовували себе у ремеслах минулого сторіччя. До смаку хлопчикам і  дівчаткам стало лозоплетіння та гончарна справа, дехто  власноруч викував монети, а дехто вміло змайстрував ляльку-мотанку. Маленькі відвідувачі залюбки розмальовували медові пряники, а старші – безстрашно підкорювали канатні дороги за складними туристичними маршрутами. А наприкінці диво-мандрівки усі гуртом покаталися на конях та на печі з казковим героєм Ємелею.
Не було сумних та заморених у автобусах, які везли мандрівників додому, лише веселі та щасливі, сповнені нових незабутніх вражень діти голосно щебетали,  ділилися враженнями та дякували організаторам заходу.
Варто зауважити, що адміністрація комплексу «Зелені хутори Таврії» зробили 50% знижку на вхідні квитки для бериславців та подарували на згадку сувеніри.
Як легко і просто зробити дитину щасливою, варто лише подарувати їй дитинство, на яке вона має законне право.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

25 лютого – Стародубця Сергія Леонідовича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України