Офіційний сайт Бериславської міської ради

29 Травня 2018

Подаруй дитині дитинство!

 З метою відзначення кінця навчального року та напередодні Дня захисту дітей спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організували для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із малозабезпечених родин поїздку до історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії».
Витрати на перевезення дітей взяли на себе спонсори: Благодійний фонд Колихаєва, депутат Херсонської обласної ради Віктор Деркач, директор ПП «Додола» Василь Штендера та депутати Бериславської міської ради: О.Шаповалов, О.Казаку, О.Короваєнко, Є.Лісовий та С.Шматов, перевезення здійснювалося  ФОП «Щербак Валерій Михайлович». Супровід дітей забезпечили представники служби у справах дітей райдержадміністрації та КЗ «Бериславський районний центр ПМСД»,.
Під час цікавої та пізнавальної подорожі 60 дітей занурилися у чарівний світ стародавнього українського села, «скуштували» життя своїх пращурів та випробовували себе у ремеслах минулого сторіччя. До смаку хлопчикам і  дівчаткам стало лозоплетіння та гончарна справа, дехто  власноруч викував монети, а дехто вміло змайстрував ляльку-мотанку. Маленькі відвідувачі залюбки розмальовували медові пряники, а старші – безстрашно підкорювали канатні дороги за складними туристичними маршрутами. А наприкінці диво-мандрівки усі гуртом покаталися на конях та на печі з казковим героєм Ємелею.
Не було сумних та заморених у автобусах, які везли мандрівників додому, лише веселі та щасливі, сповнені нових незабутніх вражень діти голосно щебетали,  ділилися враженнями та дякували організаторам заходу.
Варто зауважити, що адміністрація комплексу «Зелені хутори Таврії» зробили 50% знижку на вхідні квитки для бериславців та подарували на згадку сувеніри.
Як легко і просто зробити дитину щасливою, варто лише подарувати їй дитинство, на яке вона має законне право.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України