Офіційний сайт Бериславської міської ради

3 Жовтня 2017

Подорож до заповідника «Асканія-Нова»

Нарешті збулася заповітна мрія маленьких бериславців!

30 вересня, 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Бериславського району відвідали біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна.

Поїздку з нагоди Дня усиновлення в Україні організував Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за фінансової підтримки ТОВ «Нібулон».

Лише радісні щасливі емоції та веселий дитячий сміх панували під час довго очікуваної цікавої подорожі до найбільшого ботанічного парку під відкритим небом та зоопарку, який налічує близько 800 різновидів диких тварини.

Дехто з дітей вперше у своєму житті побачив бізона чи ламу, хтось був у захваті від екзотичних павлінів, а хтось із превеликим задоволенням згодував усі свої продуктові запаси величавим лебедям та грайливим «золотим рибкам».

Не було в цей день місця ні втомі, ні нудьзі… Лише яскравий блиск в очах та щасливий нескінчений гомін стали супутниками маленьких пілігримів, що поверталися додому із новими враженнями!

Коли поруч є небайдужі люди, коли у когось болить серце за чуже нещастя, то житиме й надія, що все можна змінити, що дитинство можна врятувати. Давайте і надалі допомагати дітям, які без нас не впораються із своєю бідою. Біля нас поруч живуть діти, яким потрібні родини, яким потрібні батьки!

Велика подяка за чудову подоріж ТОВ «Нібулон» та особисто директору Козацької філії Богдану Музиці, а також Олені та Валерію Щербакам.

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України