Офіційний сайт Бериславської міської ради

19 Червня 2020

Привітання народного депутата України Ігоря Колихаєва з днем фермера

“Фермерський рух народився разом з незалежністю України, він є надійним гарантом розвитку аграрного сектору економіки нашої країни.

18 червня 2020 року підписано Указ про щорічне відзначення Дня фермера, людей, які роблять вагомий внесок у вирішення питань продовольчої безпеки нашої країни.

Всі ми розуміємо, як сьогодні нелегко доводиться трудівникам полів і ферм. Даються взнаки погодні умови, відсутність державної політики підтримки товаровиробників, неефективна кредитна політика. І тільки завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню фермерів та аграріїв Україна має значні досягнення в сільському господарстві.

Для Херсонщини, яка є аграрним краєм, важливо все, що стосується підтримки і розвитку інфраструктури сіл, потенціалу фермерів, відродження виробництва та можливості працювати на українській землі.

Безумовно, земля – це найцінніший капітал, який може приносити добрий дохід. Проте для створення справжніх цивілізованих ринкових умов необхідна законодавча основа з чітким і прозорим механізмом регулювання відносин у цій сфері.

Як народний депутат від Херсонщини разом з депутатською групою «За майбутнє», до якої я входжу, завжди стою на захисті наших аграріїв, фермерів та господарів української землі.

Саме ці люди завдяки своїй наполегливій праці, навіть в умовах сьогодення та незважаючи на тяжкі обставини, продовжують забезпечувати населення продуктами харчування, виступати надійними виробниками і постачальниками. І вони заслуговують на визнання та державну підтримку.

Хочу привітати з Днем фермера всіх українців, які працюють на землі! Нехай буде ваша доля щасливою, а здобутки – стабільними. Гордо несіть по життю звання українського фермера! І пам’ятайте, сьогодні ми разом пишемо історію нашої країни, області, міста, адже
Нам Тут Жити!”

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

30 січня – Чачібая Олексія Григоровича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України