Офіційний сайт Бериславської міської ради

10 Січня 2018

Проблеми, перспективи та розвиток прийомних сімей!

Сьогодні у районному центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: “Реалізація законних прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”.

 

До участі в обговоренні нагальних питань щодо стану утримання дітей у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, долучилися Тетяна Дудченко директор Бериславського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Наталя Стаднік начальник відділу освіти, молоді та спорту, Олена Горішня начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації, директори загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів району.

Велику увагу приділили особливостям адаптації вище зазначених категорій дітей у шкільному колективі та участі прийомних батьків і батьків-вихователів у формуванні світогляду дитини.

 

На засіданні було підкреслено, що така велика кількість дітей, які виховуються у сімейних формах виховання та інтернатних закладах цілодобового перебування – це наслідок безвідповідального батьківства. І вирішенням цієї глобальної проблеми влада постійно. Наразі, стартувала програма інституалізації, головна мета якої повернути дітей у біологічні родини, оскільки немає кращої системи виховання, аніж система, побудована на сімейних цінностях та традиціях. Для тих діток, чиї батьки були позбавлені батьківських прав, оптимальним вирішенням проблеми залишається проживання у прийомних родинах.

У Бериславському районі у 6 прийомних сімֹ’ях та 10 дитячих будинках сімейного типу виховується 88 дітей. Законні права та інтереси кожного з них мають бути захищені. Кожен з них має право на турботу, любов та батьківську ласку.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, – одна із найболючіших соціальних проблем сьогодення. Вона потребує не лише уваги громадськості а й систематичної кропіткої спільної роботи батьків, вчителів та соціальних служб.

Не стійте осторонь! Цим дітям допомога зайвою не буває!

Т.Дудченко, директор Бериславського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України