Офіційний сайт Бериславської міської ради

3 Квітня 2020

Проведена позачергова 56 сесія міської ради

03 квітня, в малому сесійному залі міської ради була проведена позачергова 56 сесія міської ради VII скликання. Із загальної кількості 26 депутатів міської ради у пленарному засіданні сесії взяли участь 14 депутатів.

Головував засіданням міський голова Олександр Шаповалов. Затвердивши порядок денний, депутати перейшли до їх розгляду. Загалом на сесії було розглянуто 3 проекти рішення міської ради, які були внесені на порядок денний, а саме:

  1. Про міську програму захисту населення і території від надзвичайної ситуації у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на 2020-2021 роки;
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення 46 сесії міської ради VII скл. №467 від 03.04.2019 «Про міську Програму надання допомоги у сфері соціального захисту населення на 2019-2020 роки»;
  3. Про внесення змін та доповнень до рішення 41 сесії міської ради VII скл. № 416 від 22.12.2018 «Про затвердження міської Програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення на 2019-2020 роки»;
  4. Про внесення змін та доповнень до рішення 52 сесії міської ради VII скл. №573 від 24.12.2019 «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Берислава на 2020р»
  5. Про внесення змін та доповнень до рішення 52 сесії міської ради VII скл. №574 від 24.12.2019 року «Про міський бюджет на 2020»;
  6. Про внесення змін до регламенту міської ради 7 скликання.

По всім розглянутим питанням депутати прийняли позитивні рішення.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України