Офіційний сайт Бериславської міської ради

14 Червня 2018

Проведена чергова 34 сесія VII скликання

14 червня в малому сесійному залі міської ради була проведена чергова 34 сесія сьомого скликання. На засіданні сесії були присутні 16 депутатів, головував засіданням міський голова Олександр Шаповалов. Напередодні 34 сесії міської ради, на засіданні постійних комісій депутати вивчили питання що виносяться на сесію.

На розгляд чергової сесії було винесено 21 питання: 1. Звіт про результати виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Берислава за І квартал 2018 року; 2. Звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року; 3. Про внесення змін та доповнень до рішення 28 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2017 року №285 “Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку м. Берислава на 2018 рік”; 4.Про внесення змін та доповнень до рішення 28 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2017 року №286 “Про міський бюджет на 2018 рік”; 5.Про внесення змін та доповнень до рішення 28 сесії міської ради 7 скликання від 22.12.2017р. № 286 «Про міський бюджет на 2018рік»; 6.Про укладання договору про передачу та використання іншої субвенції; 7. Про встановлення місцевих податків та зборів; 8. Про Перелік майна комунальної власності Бериславської міської територіальної громади станом на 01.04.2018р; 9.Про надання дозволу КВУ « Бериславський водоканал» на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок
підприємства; 10. Про безоплатну передачу в оперативне управління КП « Бериславська ЖЕК-1», основного засобу – зупинки громадського транспорту; 11. Про укладення довгострокового договору оренди нежитлових приміщень; 12. Про укладення довгострокового договору оренди нежитлових приміщень; 13. Про внесення змін та доповнень до рішення 31 сесії міської ради 5 скликання від 23.10.2008 року № 367 « Про найменування вулиць та провулків, розташованих на території Бериславської міської ради»; 14. Про затвердження детального плану території кварталу житлової та громадської забудови; 15. Про розроблення детального плану території; 16. Про врегулювання земельних відносин; 17. Про передачу в постійне користування земельної ділянки; 18. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам; 19. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам; 20. Про укладання Договорів користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд; 21. Про розпорядження міського голови видані в міжсесійний період.

Депутати розглянули всі питання та підтримали їх.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

05 вересня – Вольвач Микола Костянтинович, депутат міської ради;

06 вересня – Шаповалова Євгенія Олександрівна, депутат міської ради;

12 вересня – Борисенко Тетяна Анатоліївна, депутат міської ради;

25 вересня – Лужецька Світлана Олександрівна, секретар міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України