Офіційний сайт Бериславської міської ради

27 Квітня 2018

Проведені заходи з енергозбереження при підтримці Благодійного фонду Ігоря Колихаєва

Вчора на головній водонасосній станції міста встановили новий частотний перетворювач. Про це повідомив перший заступник міського голови Сергій Шматов. – «Це стало можливим завдяки підтримці Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Він відгукнувся на наше звернення, та допоміг придбати нове, сучасне обладнання для насосної станції. Сьогодні воно вже введено в експлуатацію. Загалом така покупка обійшлась нам у 290 тисяч грн. Велика подяка особисто депутату обласної ради Ігорю Колихаєву, його Фонд проплатив основну частину суми, 200 тис. грн., решту ми перерахували з міського бюджету.Монтаж та наладку провели спеціалісти ТОВ ВТЦ “Динамо-Континент” з міста Миколаїв. Це організація з якою ми співпрацюємо вже декілька років. Раніше вони встановлювали подібні частотні комплекси на інших наших свердловинах. Нарікань на їх роботу немає, за роки експлуатації обладнання вони мали лише позитивні відгуки».

Начальник КВУ «Бериславський водоканал» повідомив, що встановлений частотний перетворювач на насосній станції питного водопостачання в східній частині міста дозволить істотно покращити декілька показників. По-перше, знизити споживання електроенергії на цій станції більш ніж на третину, по-друге, вирівняти гідравлічний тиск в наших мережах, внаслідок чого зменшується навантаження на труби водогону. Завдяки плавному пуску двигуна, зменшується технічне навантаження на насосне обладнання та мінімізується «гідроудар» на водопровідну систему станції.

Станом на сьогодні, на насосних станціях міста встановлені та працюють вже чотири частотні перетворювачі і міська рада та КВУ «Бериславський водоканал» продовжують працювати над подальшою модернізацією системи водопостачання.

 

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

30 січня – Чачібая Олексія Григоровича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України