Офіційний сайт Бериславської міської ради

29 Березня 2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

Медичними працівниками комунального некомерційного підприємства «Бериславський  центр первинної медико-санітарної допомоги» проводиться робота з мешканцями Бериславського району щодо запобіганню розповсюдження інфекції, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Особлива увага приділяється хворим з важким перебігом гострої респіраторної вірусної інфекції, дітям до 1 року та вагітним. Дана категорія пацієнтів підлягає обов’язковій госпіталізації для обстеження, спостереження, лікування. Розроблений алгоритм взаємозв’язку з КНП «Бериславська ЦРЛ».

Станом на 29.03.2021 року в Бериславському районі на самоізоляції знаходиться  87 осіб   (місто – 25, село – 62). Хворих всього – 31 (місто – 10, село – 21), із них дітей – 2 (місто – 1, село – 1).

Проведено 1535 швидких тестів на виявлення коронавірусної інфекції, із них 94 позитивних. З 01 січня 2021 року здійснено  забір біоматеріалу методом  ПЛР 1056 зразків, ІФА – 137

Два рази на  добу  медичними працівниками в телефонному режимі здійснюється моніторинг стану здоров’я  даних осіб. Лікування корегується за протоколами МОЗ України.

Про графік проведення в області вакцинації від корона вірусу

COVID-19

Станом на 29 березня 2021 року розпочата компанія вакцинації медичних працівників закладів охорони здоров’я , які надають допомогу хворим на

COVID-19.

Вакцинація проводиться медичними працівниками мобільних бригад. Медичні працівники  мобільної бригади комунального некомерційного підприємства «Бериславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської міської ради пройшли навчання м. Херсон 09-10 березня 2021 року.

Про створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до закладів охорони здоров’я області.

Відповідно до вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення , з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення , затверджених постановою КМУ від 28.03.2018 року № 391 , однією з яких ,є, зокрема , наявність умов для медичного обслуговування та   вільного доступу до будівель і приміщень надавача медичних послуг особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам  населення згідно з  чинним  законодавством  .

Враховуючи вище визначене  та згідно зі статтею 26 Закону України “ Про основи соціальної захищеності інвалідів України щодо створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю ,  відповідно до технічного звіту виданого експертом з питань технічного обстеження будівель  і споруд.

Станом на 29.03.2021 року технічні звіти  щодо визначення  відповідності   про доступність  особам з інвалідністю та іншим  маломобільним групам  населення наявні на всі структурні підрозділи КНП  Бериславський  центр ПМСД  ( 12 амбулаторій та 13 фельдшерських пунктів )

Голові міської територіальної громади та головам об’єднаних територіальних громад території обслуговування були надані листи щодо усунення недоліків відповідно до технічних звітів .

Висновки про відповідність інклюзії структурних підрозділів  отримані 23 лютого 2021 року на всі структурні підрозділи КНП  Бериславський  центр ПМСД

Але на даний час залишається питання щодо  реконструкції пандусів відповідно до норм ДБН у 18 закладах  та побудова туалетів загального користування з універсальною кабіною відповідно до норм ДБН у  22 закладах .

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України