Офіційний сайт Бериславської міської ради

9 Жовтня 2019

Про субвенції на розвиток територій

Колонка депутата

Перший день пленарного тижня у Верховній Раді виявився для народного депутата Ігоря Колихаєва досить насиченим. Він взяв участь в засіданні комітету з питань аграрної та земельної політики та зустрічі парламентської групи «За майбутнє» з Прем’єр-Міністром України Олексієм Гончаруком:

«Хочу зауважити, – написав Ігор Колихаєв на своїй офіційній сторінці, – що в сесійній залі Верховної Ради продовжується встановлений монобільшістю «турборежим», який аж ніяк не сприяє якісній роботі парламентарів. В результаті невиправданого поспіху депутатам не вдається якісно вивчати законопроекти та вчасно готувати пропозиції необхідних до них змін.

Деякі законопроекти виносяться на голосування з порушенням норм регламенту – навіть є випадки ігнорування їх обов’язкового попереднього розгляду у профільних комітетах.

Що стосується зустрічі з очільником уряду, то ми говорили про найболючіше. Затверджений ще на початку 2019 року розподіл субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, на прикладі 184 виборчого округу, виконаний лише на 30%. Ситуація з недофінансуванням державних програм і заходів кричуща.

А у перспективі вона взагалі може перетворитись на фарс. Є побоювання, що фінансову допомогу від державного бюджету отримають лише ті регіони, від яких стали депутатами ВР представники «Слуги народу».

Нажаль, від Прем’єр-Міністра ми не почули обнадійливих обіцянок. Однак, я вважаю, що як депутат, зобов’язаний «стукати в усі двері», аби проблеми області почали вирішуватись».

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

21 січня – Зленко Володимир Володимирович, депутат міської ради;

26 січня – Шпитальна Юлія Володимирівна, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України