Офіційний сайт Бериславської міської ради

24 Квітня 2018

Реальні результати для людей

Найбільш приємні новини – ті, в яких ідеться про щось кардинально нове та фундаментальне. Саме така подія сталась вчора в Бериславі. Жителі міста, які перебувають на квартирному обліку, і потребують поліпшення або вирішення житлового питання, отримали реальний шанс стали власниками нових квартир. Отже, нам приємно повідомити, що в Бериславі відбулось урочисте закладення капсули на місці добудови багатоповерхового багатоквартирного житлового будинку по вул. Херсонська, 110 а.

Чотири роки тому до Бериславської міської ради звернулась зацікавлена особа, з пропозицією викупити недобудовану багатоповерхівку в метою подальшої її розборки на будівельні матеріали. В цей час, міська рада замовила експертизу, згідно з висновком якої багатоповерховий будинок по вул. Херсонська, 110 а, визнано придатним для реконструкції. Тобто перетворити його на будматеріал (купу цегли) було б не розумно. Цей документ зіграв одну з ключових ролей в долі будинку. З цим експертним висновком, міський голова Олександр Шаповалов звернувся до голови Бериславської райдержадміністрації Олександра Гомона та голови Бериславської районної ради Володимира Коновалова з пропозицією можливої добудови та введення в експлуатацію цього будинку. В свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв пообіцяв дати хід цьому починанню та всіляко сприяти вирішенню питання. В подальшому, будинок було включено в число об’єктів, які реконструюються за програмою Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва.

Ми вже повідомляли, що в лютому 2018 року, в кабінеті Бериславського міського голови проходила розширена нарада, щодо питання добудови 2-ї черги незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул.Херсонська, 110а, тоді у роботі наради приймав участь голова Фонду Олександр Пронін. В рамках діючої програми «Власним дім» на будівництво буде використано майже 13 млн. грн.

Сьогодні, Андрій Гордєєв, перебуваючи безпосередньо на об’єкті, назвав заплановану дату завершення будівельних робіт у цій багатоповерхівці – жовтень 2018 року. Отже, менше ніж через пів року, тут будуть справляти новосілля 35 власників нових квартир. За планом 10 квартир будуть передані дітям-сиротам, одну квартиру отримає сім’я військовослужбовця, який перебуває в зоні АТО, решта власників нових квартир це працівники поліції, медичні працівники, працівники соціальних служб та інші.

На завершення депутат Херсонської обласної ради Ігор Колихаєв пообіцяв всім власникам нових квартир цінний подарунок.

На заході були присутні, депутати Херсонської обласної ради від Бериславського району, які лобіювали це питання на рівні області, керівництво департаменту економічного розвитку та торгівлі, керівництво Херсонської обласної державної адміністрації.

Підсумовуючи захід, Бериславський міський голова Олександр Шаповалов привітав присутніх з такою приємною подією, та подякував всім за допомогу у розвитку Берислава.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

30 січня – Чачібая Олексія Григоровича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України