Офіційний сайт Бериславської міської ради

15 Березня 2021

Рейд серед сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах

Охорона дитинства є одним із стратегічних загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають. Але, на жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання.

12 березня 2021 року спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради, спільно з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції Бериславського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області та представниками навчальних закладів міста відвідали сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Головна мета візиту в родини –  перевірки належного виконання батьками їх обов’язків, умов проживання дітей, забезпечення їх належним доглядом, вихованням та навчанням.

У ході роботи обстежено умови проживання 3 кризових родин, в яких виховується 8 дітей, у результаті чого виявлено, що в деяких сім’ях батьки ухиляються від виконання ними, передбачених законодавством, обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання малолітніх дітей.

Сім’ям надано консультації щодо формування навичок відповідального батьківства, ролі сімейного оточення на їх соціалізацію, проведено роз’яснювальну роботу щодо відвідування дітьми навчальних закладів. Наголошено на тому, що відповідно до статті 150 Сімейного Кодексу України батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя, адже згідно частини 3 статті 47  Закону України «Про загальну середню освіту» злісне ухилення батьків від виконання обов’язків щодо здобуття їх неповнолітніми дітьми повної загальної середньої освіти може бути підставою для позбавлення їх батьківських прав.

Любов, турбота, увага, розуміння і захист – це саме те, що потрібно кожній дитині, кожного дня. Під цим гаслом спеціалісти Центру й надалі будуть працювати, адже чужих дітей не буває.

Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради
Оголошення
Адміністративні послуги
Цивільний захист
Нові назви вулиць
Бюджет
Протидія корупції
Містобудування
та архітектура
Квартирний
облік
Закупівлі
Громадські
обговорення
Очищення
влади
Прийом
громадян
Комунальні
підприємства
Заклади
освіти
Медичні заклади
Реєстрація
місця проживання
ОСББ
Карта
міста
Органи
державної влади
Комунальна власність
Доступ до
публічної інформації
Громадський
проект "Бюджет участі"


Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

З Днем народження

08 квітня – Сезоненка Сергія Генадійовича, старосту Раківського старостинського округу, члена виконавчого комітету міської ради

20 квітня – Юрчука Миколу Дмитровича, депутата міської ради

26 квітня – Бабіч Ольгу Василівну, старосту селища Шляхове, члена виконавчого комітету міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський головаКонсультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України
Асоціація малих міст України