Офіційний сайт Бериславської міської ради

2 Травня 2018

Родина – корабель, що несе людину через бурхливе життєве море

У рамках тижня соціально-психологічної служби 27 квітня 2018 року, спеціаліст Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представник місцевого центру надання вторинної безоплатної правової допомоги для учнів 7- 9-го класів Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 провели дискусійну годину на тему: “Родина – корабель, що несе людину через бурхливе життєве море”.

Мета заходу – розширити знання дітей про важливість родинних зв’язків, звернути їхню увагу на значення сім’ї в їх житті; сприяти зміцненню добрих стосунків між учнями та їхніми батьками а також виховувати в учнів любов до своїх родин та повагу до сімейних традицій.

Н

а прикладі сучасної казки про Колобка учнями було запропоновано проаналізувати та зробити висновки про значення сімейного виховання у житті кожної людини.

Наприкінці зустрічі спеціалістом центру зачитано притчу «Про щасливу сім’ю» та, спільно з дітьми, складено «Наказ дітям» про шанобливе та відповідальне ставлення до своєї родини.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України