Офіційний сайт Бериславської міської ради

14 Лютого 2018

Розширена нарада з питання добудови багатоквартирного житлового будинку

Вчора в приміщенні Бериславської міської ради, була проведена розширена нарада з питання добудови 2-ї черги незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул.Херсонська, 110а.

В роботі наради прийняли участь голова міської ради Олександр Шаповалов, голова районної ради Володимир Коновалов, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш, голова Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва Олександр Пронін, представники міської ради, районної ради, районної державної адміністрації.

Під час наради вивчались організаційні питання, щодо подальшої добудови 2 черги незавершеного будівництва вказаного житлового будинку, виготовлення проектно-кошторисної документації, визначення експертної оцінки, умов кредитування та придбання житла, інші організаційні питання.

В будинку незавершеного будівництва по вул.Херсонська, 110а, планується здати 35 квартир, з них 5 однокімнатних, 15 двокімнатних та 15 трикімнатних квартир. За діючою програмою кредитування, Херсонським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва, надаються зручні кредити учасникам програми. За умовами, максимальний визначений термін кредитування складає 20 років та при цьому використовується відсоткова ставка та рівні 3% річних. Для багатодітних родин, в яких виховується три або більше дітей, застосовується безвідсотковий кредит.

 

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України