Офіційний сайт Бериславської міської ради

26 Квітня 2018

Сезонний ярмарок вакансій “Роботодавці Бериславщини запрошують на роботу”

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Бериславська земля – чудовий край, де поєдналися степові простори із хвойним запахом соснових лісів та свіжістю річкової хвилі могутнього Дніпра. Край багатої історії та традицій сільського господарства. Славні традиції продовжують й наші сучасники своєю щоденною працею, примножуючи багатство і добробут Бериславщини та всієї Херсонщини.

Особливістю ринку праці нашого району є те, що Бериславщина – це сільськогосподарський район, що і зумовлює сезонний характер роботи на сільгосппідприємствах району. Навесні та влітку значно зростає і попит на робочі руки у сільгоспвиробників району. Все це враховує в своїй діяльності районний центр зайнятості: щорічно навесні відбувається ярмарок сезонних вакансій, який є ефективною формою підбору персоналу.

26 квітня 2018 року на площі біля районного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій “Роботодавці Бериславщини запрошують на сезонні роботи”, в якій взяли участь 15 роботодавців, 2 навчальних заклади, безробітні громадяни та учні.
До слова долучився Бериславський міський голова Олександр Шаповалов, який подякував за співпрацю центру зайнятості в сфері проведення громадських робіт.
Роботу ярмарку розпочав привітальним словом голова Бериславської районної державної адміністрації Олександр Гомон, в якому він зазначив, що служба зайнятості іде в ногу з часом і активно використовує всі форми роботи з безробітними, ярмарки вакансій у тому числі.

Депутат обласної ради Віктор Деркач зазначив, що підтримка служби зайнятості є дуже суттєвою для всіх сільгоспвиробників, а колектив Бериславського районного центру зайнятості виділив як найкращий.
У ході ярмарки за активну співпрацю з районним центром зайнятості нагороджено ТОВ “ЮТС-Агропродукт”, ПРАТ “Кам’янський”, ФГ “Лідер Агрі”, ФОП Павлівська І.О., ТОВ “Тавр”, СТОВ “Берегиня”, Новорайського сільського голову Олександра Шокурова та Бериславського міського голову Олександра Шаповалова.

за інформацією сайту Бериславської РДА

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

30 січня – Чачібая Олексія Григоровича, депутата міської ради

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр ШАПОВАЛОВ, міський голова

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України