Офіційний сайт Бериславської міської ради

18 Жовтня 2019

Система безпечності харчової продукції (ХАССП) має бути впроваджена у всіх закладах де забезпечується харчування

В Бериславському ДНЗ №3 презентували успішно впроваджену систему безпечності харчової продукції (ХАССП).

Впровадження системи ХАССП в дитячих садках, школах, лікарнях – є гарантом якості в громадському харчуванні. В дитячих садках і освітніх установах – це не просто міра для проходження перевірок контролюючих органів, а важливий інструмент для контролю безпеки харчування дітей поза домом. На відміну від дорослих, у них немає вибору, де харчуватися і як харчуватися, тому, адміністрація цих установ зобов’язана на законодавчому рівні розробити, впровадити і постійно підтримувати принципи системи ХACCП.
Реалізація цієї концепції дозволяє домогтися позитивних моментів в контролі продуктів для дітей, умов приготування їжі, санітарної гігієни приміщення та  персоналу та інше. Комплекс цих заходів допомагає захистити дитину від різних захворювань, включаючи харчові та алергічні отруєння.

Представники райдержадміністрації, відділу освіти та центру обслуговування закладів освіти прийшли аби побачити які реалії функціонування впровадження системи та вивчити можливість перейняти вже робочий існуючий досвід в інших закладах освіти міста та району.

Звісно впровадження цієї системи неможливе без забезпечення відповідної матеріально-технічної бази, холодильників, кухонного обладнання, оснащення харчоблоку та іншого на всіх етапах споживання, приготування, зберігання. Система безпечності харчової продукції розроблена та адаптована для впровадження в ДНЗ №3 за домовленості та ініціативи міської ради, керівництва ДНЗ №3 та Держпродспоживслужби. Бериславський дитячий садок став єдиним в районі де впроваджено цю сучасну систему контролю.

За даною системою харчоблок розділено на окремі блоки – отримання та зберігання продукції в відповідності до температурних норм, удосконалено ланцюжок термічної та холодної обробки, видачі готових страв та інше.

Впровадження цієї системи не було б можливим без забезпечення належної матеріально-технічної бази закладу зі сторони нашого керівництва, тобто міської ради. За що ми дякуємо Олександру Шаповалову та депутатам міської ради за розуміння важливості питань дошкільної освіти. За останні декілька років ми провели капітальний ремонт приміщення харчоблоку, оновили кухонне обладнання, встановили сучасні холодильні шафи для окремого зберігання продуктів та багато іншого. Ми поступово йшли до цього і ось нарешті можемо презентувати та поділитись своїми досягненнями. – сказала завідувач ДНЗ №3 Марина Верховська.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

14 червня – Лісовий Едуард Евгенович, депутат міської ради;

24 червня – Починок Олександр Дмитрович, депутат міської ради;

25 червня – Юлдашев Євгеній Станіславович, член виконавчого комітету;

27 червня – Мазнєв Ярослав Миколайович, депутат міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України