Офіційний сайт Бериславської міської ради

23 Січня 2018

Спрацювали оперативно та організовано

Для того, аби розчистити міські вулиці та тротуари від снігу, техніка розпочала працювати рано-в-ранці, близько четвертої, – повідомив головний інженер КП «Бериславська ЖЕК-1» Юрій Раков.

Снігова хуртовина могла стати причиною зупинки транспортного сполучення містом, тож робота з ліквідації її наслідків потребувала оперативних дій з боку міської влади та комунальників.

Вчорашній сніг, який засипав місто, подекуди має перемети більше 50 см., тож для прибирання вулиць було задіяно техніку КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Бериславський водоканал» попередньо переобладнану для прибирання снігу (навісне обладнання для підгортання снігу). Досить оперативно та організовано, наслідки негоди, мінімізовано.

 

 

Техніці, що займається розчищенням, довелось проходити декілька разів, аби забезпечити належну чистоту та прохідність доріг і тротуарів. Відтак, рух містом, як на авто так і пішки забезпечено. Що правда, автомобілістам необхідно зважати на льодовий прошарок, що подекуди вкриває асфальт, бути обачними та дотримуватись безпечної швидкості руху.

Міська влада, в чергове звертається до керівників підприємств, установ та організацій, власники магазинів та торгових точок з проханням, дотримуватись правил благоустрою, вчасно наводити порядок та чистоту на території, забезпечити зручний та безпечний підхід для своїх відвідувачів.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України