Офіційний сайт Бериславської міської ради

18 Жовтня 2018

Хода за свободу!

Сьогодні проводяться загальнодержавні заходи з метою відзначення 18 жовтня, Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом.

З метою реалізації державних ініціатив щодо підвищення інформованості громадськості про існування проблеми торгівлі людьми у Бериславському районі під координацією управління соціального захисту населення районної державної адміністрації до Всеукраїнської акції «Walk for Freedom/Хода за свободу» долучилися відділ освіти молоді та спорту районної державної адміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центр дитячої та юнацької творчості, місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районна центральна бібліотека, районний центр зайнятості, служба у справах дітей районної державної адміністрації, волонтери з числа учнівської молоді.

Хода почалася о 9:00 та пройшла по центральній вулиці міста. Під час акції здійснювалося інформування громадян про загальну суспільну проблему та необхідність об’єднання зусиль у боротьбі з цим видом злочину. У ході прийняло участь 52 особи у тому числі волонтери. Акцією було охоплено 259 громадян.

Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми у суспільстві!

 

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України