Офіційний сайт Бериславської міської ради

13 Липня 2018

Чужих дітей не буває

Проблема підтримки підростаючого покоління та сприяння його успішній соціалізації, вступу у доросле життя була актуально в усі часи. Особливої допомоги потребують найбільш вразливі категорії дітей та молоді – діти-сироти, діти із багатодітних та малозабезпечених родин, а також діти з проблемних, кризових сімей.

Проте найбільше допомога потрібна тим, хто тривалий час позбавлений батьківського піклування. Так сталось, що в нашому місті з’явились діти, яких покинула власна мати, залишивши їх на призволяще долі.

Протягом квітня – липня 2018 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) сприяли забезпеченню потреб дітей шляхом надання матеріальної, гуманітарної, інформаційної та психологічної підтримки. Посильна допомога у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни надійшла від приватних підприємців міста, у Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 та дитячих будинках сімейного типу (далі – ДБСТ) м. Берислава дітям було забезпечене гаряче харчування. ТОВ “Берислав – хлібозавод” протягом квітня-червня 2018 року щодня видавав дітям безкоштовно у хлібній крамниці хлібобулочні вироби. За власні кошти прийомних батьків та батьків-вихователів Бериславського району оплачено борг за електропостачання у будинку дітей.

За клопотанням Центру було внесено зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Берислава на 2018 рік та передбачено кошти на підтримку дітей, молоді та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та не можуть подолати їх самостійно у сумі 10 000 грн.

І вже сьогодні Бериславською міською радою виділено кошти у сумі 2 000 грн. на придбання продуктів харчування та предметів першої необхідності для цих двох дітей.

На даний час вирішене питання про тимчасове влаштування, а у Бериславському районному суді Херсонської області слухається питання про позбавлення батьківських прав обох батьків.

Любов, турбота, увага, розуміння і захист – це саме те, що потрібно кожній дитині, кожного дня. Під цим гаслом спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й надалі будуть працювати, адже чужих дітей не буває.

Як дістатись?

 

 Онлайн запис на прийом до Центру надання адмінстратиних послуг Бериславської міської ради


Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України