Офіційний сайт Бериславської міської ради

17 Серпня 2017

Як зберегти репродуктивне здоров’я?

15 серпня 2017 року, у рамках роботи спеціалізованого формування «Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству», у пологовому відділенні комунальної установи «Бериславська центральна районна лікарня» спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду-діалог на тему: «Репродуктивне здоров’я сім’ї» для породіль, які щойно стали молодими матусями.

Спеціаліст Центру повідомила, що репродуктивна система людини закладається, як і багато інших систем органів, ще в період внутрішньоутробного розвитку. Тому про репродуктивне здоров’я дитини повинні подумати, перш за все, її батьки. Передумовою правильного розвитку та функціонування репродуктивної системи майбутнього малюка є нормальний фізіологічний перебіг вагітності та пологів у матері.

Отже, найбільш поширенішими рекомендаціями щодо збереження репродуктивного здоров’я є: вибір оптимального віку для народження дитини; відкладення народження першої дитини до 20-річного віку матері корисне, як для матері, так і для дитини; після вагітності і пологів для повного відновлення організму жінки необхідно близько 3 років – це оптимальна перерва між вагітностями.

Наголосила, що в Україні доступні багато безпечних та ефективних методів контрацепції. Їх вибір – право кожної пари. Уникнення небажаної вагітності та абортів, зокрема шляхом використання сучасних засобів контрацепції. Аборт, такий як метод регулювання народжуваності є вкрай небажаним і може призводити до негативних наслідків для репродуктивного здоров’я жінки в майбутньому.

По закінченню заходу спеціалістом Центру кожній із породіль надано детальну інформацію про способи та організацію соціальної підтримки сім’ї, якими батьки і члени їх родин можуть скористатися у майбутньому та вручені інформаційні буклети «Запланований вибір», «Плануй своє життя», «Майбутнє варто планувати».

Турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому.

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

06 лютого – Чечін Олександр Сергійович, депутат міської ради;

09 лютого – Чумачов Олександр Миколайович, депутат міської ради;

11 лютого – Данільченко Олександр Григорович, депутат міської ради;

15 лютого – Федоренко Наталя Анатоліївна, депутат міської ради.

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України