Офіційний сайт Бериславської міської ради

15 Січня 2018

Добрий вечір, щедрий вечір

13 січня, біля головної ялинки міста, відбулося яскраве театралізоване дійство за народними традиціями “Добрий вечір, щедрий вечір”. Під тематичний музичний супровід колоритні персонажі в автентичних костюмах Маланки, Василя, Кози, Собаки, Щедрівників розважали жителів та гостей міста.

Головним моментом народного дійства було “вмирання” і “воскресіння” Кози, що символізувало прихід нового року. Аматори мистецтва вітали зі Старим Новим Роком, бажали щастя, довгого віку та вдачі у новому році, демонстрували глядачам свої вокальні здібності та артистичний талант, виконуючи щедрівки та святкові пісні.

Учасники дійства мали змогу відчути та поринути в атмосферу святкування за українськими традиціями та звичаями, зустрічали щедрувальників усмішками, аплодисментами та приймали активну участь в хороводах.

Під час заходу діти мали можливість відвідати творчу майстерню “просто неба” з виготовлення виробів із солоного тіста у стилі “Хенд – Мейд” (ручна робота). Юні творці з задоволенням та захопленням розфарбовували символи новорічних свят та з радістю брали додому на згадку власноруч виготовлені прикраси.

Театралізоване дійство підготували творчі працівники районного Будинку культури, Козацького селищного та Одрадокам’янського сільського Будинків культури, Бериславської дитячої музичної школи, Центральної та дитячої районної бібліотеки.

Свято вийшло гарним, яскравим та феєричним.

 

Примітка: Новорічні та Різдвяні заходи 2018 року завершені, тож сьогодні працівники КУ «Бериславська ЖЕК-1» почали демонтаж новорічної ілюмінації на центральній площі міста та ялинки.

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України