Офіційний сайт Бериславської міської ради

8 Травня 2020

8-9 травня – День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Для Європи, як і для всього Нового Світу, війна 1939-1945 років це було жахливе потрясіння. Щоб зупинити криваве безумство і насильство, знадобилася безпрецедентна консолідація з боку всього світового співтовариства. Ціною мільйонів і мільйонів людських життів, загублених та понівечених доль, неймовірних втрат для усіх учасників війни.

Минають роки, але ми зберігаємо в пам’яті страшну трагедію, яка залишила відбиток в долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, та родин у всіх куточках світу.

Ми зажди маємо пам’ятати про те, як довгі дні і ночі Україна була окупована, як піднімалась та боролась. Наша країна була окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

Можливо, зараз в розрізі минулих років, комусь здається, що ті втрати десь далеко, що вони безіменні та невідомі. Та за кожним загиблим бійцем на тій війні сумують його рідні та близькі які пережили ті довгі роки війни. Пам’ятайте це. Так само ми маємо шанувати наших сьогоднішніх захисників, що зараз перебувають на сході нашої країни. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!

День Перемоги для нашого народу свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.

Шановні захисники! Дорогі земляки!

У ці травневі дні бажаю Вам, та Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і поваги, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава всім, хто захищав та захищає Україну!

Слава Збройним Силам України, Національній гвардії, добровольцям, волонтерам, всім силовим структурам, які боронять нашу державу.

Олександр Шаповалов, міський голова

Як дістатись?

08 травня Ігор Колихаєв – святкує свій день народження

Шановний Ігорю Вікторовичу,
прийміть найщиріші привітання з Днем народження!

Ваше сьогоднішнє свято – незвичайний день в Вашій книзі життя. Пам’ятайте, Берислав радітиме цього дня разом з Вами, та згадуватиме ті позитивні зміни, що відбулися в нашому місті останнім часом, адже багато в чому це саме ваша заслуга.

Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної роботи як депутата Верховної ради, ініціативної законотворчої практики, розвитку та процвітання благодійної діяльності. Від імені міста ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо країни та нашого міста! Бажаємо душевної та тілесної міцності, добробуту, терпіння, успіхів та досягнень на обраному Вами шляху.

Ще більше надійних друзів, тепла і затишку в вашому домі, а щоб кожен новий день відкривав нові шляхи для реалізацій ідей та задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, оминають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Бериславська міська рада

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України