Офіційний сайт Бериславської міської ради

10 Травня 2017

День перемоги в Бериславі

8 травня в День пам’яті і примирення, біля пам’ятника жертвам Другої світової війни був проведений мітинг-реквієм. Тут зібралося чимало бериславців: міський голова та колектив міської ради, керівники установ та організацій, ветерани війни і праці, військовослужбовці.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну.
Панахиду за загиблими, тими, хто віддав своє життя захищаючи нашу країну, в цей день відслужив протоієрей, благочинний Бериславського округу Олександр Михайленко.

На центральній площі міста, з нагоди 72-ї річниці Перемоги на нацизмом у Другій світовій війні відбувся урочистий мітинг та концертна програма. В цей день міська рада пригощала всіх охочих смачним козацьким кулішем. Всі необхідні продукти для нього надало приватне підприємство «ПП Решетило», магазин «Аранж».
Далі осередок свята перемістився до майдану біля районного будинку культури, за участі кращих виконавців Бериславського педагогічного коледжу тут проходила святкова розважальна шоу-програма «Шоу перевтілень».
В цей день кілька сотень Бериславцв прийшли низько вклонитися воїнам, які віддали свої життя за мир і свободу, вшанувати живих, котрі зі славою переможців повернулися з фронтових доріг, які в пекельній боротьбі здобули для прийдешніх поколінь право жити та розбудовувати на рідній землі свою державу.

До присутніх міський голова Олександр Шаповалов, звернувся з такими словами: «9 травня  увійшло у нашу історію особливим днем. Перемога, яка була здобута надлюдськими зусиллями та ціною великих втрат залишила трагічний відбиток в кожній сім’ї. Скільки життів забрала та страшна війна?! Скільки доль зруйнувала вона?!

Ми, українці, сьогодні як ніколи, знаємо наскільки висока ціна миру. Ми готові боротись  та віддаватись на повну для наближення нашої перемоги. Нас сповнюють почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ за Україну».

Як дістатись?

Бериславська міська рада вітає

з Днем народження

05 вересня – Вольвач Микола Костянтинович, депутат міської ради;

06 вересня – Шаповалова Євгенія Олександрівна, депутат міської ради;

12 вересня – Борисенко Тетяна Анатоліївна, депутат міської ради;

25 вересня – Лужецька Світлана Олександрівна, секретар міської ради;

Зичимо Вам невичерпної наснаги і непохитного оптимізму, здійснення задумів, розуміння і підтримки колег. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, впевненості та довгих років життя без тривог і невдач.

Олександр Шаповалов, міський голова

 

 

Оголошення


Нові назви вулиць


Бюджет


Громадський
проект "Бюджет участі"


Містобудування
та архітектура


Квартирний
облік


Закупівлі


Громадські
обговорення


Очищення
влади


Прийом
громадян


Комунальне
підприємство


Дитячі
садочки


Прописка
виписка


ОСББ


Карта
міста


Органи
державної влади


Консультації з громадськістю Бериславської міської ради
Президент України. Офіційне інтернет-представництво

Урядовий портал. КМУ

Верховна рада України

Херсонська обласна рада. Офіційний інформаційний сайт

Херсонська обласна державна адміністрація

Херсонська міська рада

Бериславський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції»
ВО Рух захисту української мови
Патронат над дитиною
Асоціація міст України