Офіційний сайт Бериславської міської ради

До уваги громадян Бериславської територіальної громади!

Якщо ви помітили будь-які правопорушення у сфері благоустрою, зателефонуйте до інспекції з благоустрою та громадського правопорядку за номером телефону +380953552839
Інспекція здійснює контроль за дотриманням Правил благоустрою території, забезпечення чистоти та порядку в місті та населених пунктах громади, здійснює профілактику правопорушень.
Не будьте байдужими до місця де ви живете!


28

Липень

2021

ГО «Центр зайнятості Вільних людей» оглошує набір до проекту

ГО «Центр зайнятості Вільних людей» реалізується проект, спрямований на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їх сімей, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (далі – проект). Мета вищезазначеного проекту – сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники проекту мають можливість отримати грант на курси перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання в розмірі до 400 євро. Участь у проекті можуть прийняти учасники бойових дій антитерористичної операції, особи з інвалідністю внаслідок війни, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають низький рівень доходу, є безробітними, самостійно виховують дітей, та відповідають наступним критеріям: Читати далі


28

Липень

2021

До уваги ветеранів війни

Ветерани війни з числа воїнів-інтернаціоналістів щодо можливості отримувати, за потреби воїнами-інтернаціоналістами, медичні послуги у комунальному закладі “Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни” Херсонської обласної ради.


28

Липень

2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо необхідності декларування доходів, отриманих від обробітку землі власною технікою

Операція «Урожай»: декларуйте доходи, отримані від обробітку землі власною технікою

Громадяни, які є власниками сільськогосподарської техніки та надають платні послуги з обробітку землі іншим фізичним особам (оранка, комбайнування тощо), але при цьому не зареєстровані як фізичні особи-підприємці, що вони мають обов’язок подати річну податкову декларацію про доходи та майновий стан, у якій включити суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок із таких доходів.

Доходи від обробітку землі оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.

Суму податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору платники мають сплатити до 1 серпня 2021 року. Читати далі


27

Липень

2021

Оздоровлення дітей – один з пріоритетів держави

27 липня 2021 року, за сприянням Бериславської міської ради та Бериславської районної державної адміністрації, для 9 дітей пільгової категорії було організовано поїздку до ДЗОВ «Артек Річковий», який є філією Міжнародного дитячого центру «Артек».

Там хлопці та дівчата матимуть змогу не лише оздоровитися, але й гарно та цікаво відпочити, отримати позитивні емоції та знайти нових друзів.

Бажаємо дітям приємного відпочинку! Сподіваємося, що дружній мікроклімат, створений в закладі, сприятиме творчому розвитку та відкриттю нових талантів і здібностей.


27

Липень

2021

Постраждати може кожен

За оцінними даними МОМ, більше ніж 260 000 людей в Україні постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, з них 49 000 — за останні три роки. Водночас 56% наших співвітчизників упевнені, що з ними таке ніколи не станеться. Кожен восьмий українець готовий нелегально перетнути кордон, працювати в замкнених приміщеннях чи віддати паспорт роботодавцеві. Чоловіки й жінки, люди різного віку і з різним рівнем освіти, мешканці сіл і міст — єдиного портрета постраждалого від торгівлі людьми немає. Ним може стати будь-хто. Навіть ти.

Загальнонаціональну інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми «НАВІТЬ ТИ» реалізовано за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації (за оцінками уряду США). Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Детальніше на сайті Читати далі


27

Липень

2021

Цифровізація сільських бібліотек

26 липня в бібліотеці імені Олеся Гончара сільським бібліотекам Бериславської громади було передано комп’ютери, які будуть розміщені в бібліотеках Новоберислава, Урожайного, Шляхового, Зміївки та Томариного. Завдяки цьому жителі сіл зможуть підвищити рівень своїх цифрових навичок, користуватися послугами державних та приватних сервісів та матимуть вільний доступ до інтернету.

Це стало можливим завдяки переданню техніки партнерами — благодійний фонд Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу Президента, Української бібліотечної асоціації (УБА) та обласних відділень УБА.
Читати далі


27

Липень

2021

Розширення магазину «Будмаркет» в м.Бериславі

Завжди приємно коли тобі дарують подарунки, але для будь – якого населеного пункту важливіше те, що на території міста чи села працюють люди, які розширюючи свій бізнес, надають можливість працювати іншим, створюють робочі місця, сплачують податки та переймаються благоустроєм. Тож міська рада вдячна ПП Легусу Миколі Петровичу не тільки за «Подарунковий сертифікат», що теж  дуже приємно та доречно, але й за інвестиційно-економічний внесок у розвиток громади. Сподіваємось, що розширення магазину «Будмаркет» сприяє розширенню торгівельних послуг  та додасть зручностей для населення.


27

Липень

2021

Перший дитячий будинок сімейного типу Бериславщини відзначив свою 15 річницю!

Родина Білоус Людмили Олександрівни – це перша прийомна сім’я на теренах Бериславщини!

У 2006 році Людмила Олександрівна зважилася на нелегкий  та відповідальний крок – взяла на виховання та спільне проживання трьох прийомних дітей Анастасію, Миколу та Олександра. Свої доньки, а їх у Людмили троє, вже виросли, і тиша у домі здалася нестерпною для енергійної та молодої жінки! Відтоді на подвір’ї Білоус завжди лунає дитячий щасливий сміх!

Згодом прийомна родина «розрослася та розквітла» і стала дитячим будинком сімейного типу, де 10 дітей, знайшли материнське тепло, любов та турботу.

Минули роки невтомної праці, і вже 27 липня 2021 року велика родина Білоус Людмили Олександрівни святкує свій 15-ти річний ювілей!

З нагоди річниці, від Бериславської громади родину привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна НИЩЕНКО та начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради Тетяна БОРИСЕНКО, які подякували матері-виховательці за благородну місію, за невтомну працю і за щиру материнську любов, з якою вона виховує дітей.

Шлях батьківства не буває простим та легким. Справжньою винагородою на цьому шляху будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні нам і Україні! Читати далі


27

Липень

2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків

Хто має сплачувати земельний податок: садівницькі товариства чи члени таких товариств?

Відповідно до Земельного кодексу України (далі – ЗКУ) передбачено, що громадяни України із земель державної й комунальної власності мають право набувати безоплатно у власність або на умовах оренди земельні ділянки для ведення індивідуального або колективного садівництва у розмірі не більше 0,12 гектара.

Члени садівницького товариства мають право приватизувати земельну ділянку і така приватизація здійснюється без згоди на те інших членів цього товариства.

Використання землі в Україні є платним (ст. 206 ЗКУ).

Відповідно до ст. ст. 269, 270 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками земельного податку є, зокрема, власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні. Читати далі


26

Липень

2021

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Херсонської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Конкурсний список складається з понад 92 тисяч пам’яток нерухомої історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі Криму. За попередні роки понад три тисячі учасників завантажили майже 330 тисяч світлин близько 38 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців. Проте більша частина культурної спадщини України все ще не має своїх світлин для Вікіпедії. Конкурс має на меті це виправити.

Запрошуємо долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до їх теперішнього стану. Читати далі