Офіційний сайт Бериславської міської ради

Адміністративні послуги

Адміністративні послуги


22

Травень

2024

Адміністративні та соціальні послуги для населення Бериславської міської територіальної громади

   

Сьогодні адміністратори ЦНАПу та відділу соціального розвитку та захисту населення здійснили виїзний прийом до Раківського та Урожайненського старостинських округів.

Читати далі

14

Травень

2024

Компенсація за пошкоджене та знищене житло


Попри всі труднощі війни, держава не лишає людей сам на сам з проблемами і знаходить можливості, не лише чинити опір агресору, а й допомагати людям відновлювати своє житло.

У 2022 році Міністерство розвитку громад територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» створило Реєстр пошкодженого та знищеного майна, який став базою для всіх програм відновлення.

І з 10 травня 2023 року Міністерство відновлення реалізує державну програму допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії.

Читати далі

22

Квітень

2024

Які пільги та гарантії мають діти ВПО?


У дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це  відповідаємо ми, дорослі. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Тому турбота про дітей  завжди є у пріоритеті нашої держави.

Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи – одна із категорій  дітей, які потребують особливої уваги та підтримки від держави, тому законодавством України для них передбачено ряд соціальних пільг та гарантій.

Читати далі

19

Квітень

2024

Надання адресної одноразової матеріальної допомоги жителям Бериславської громади


Центр надання адміністративних послуг Бериславської територіальної громади приймає заяви з повним пакетом документів від мешканців громади щодо надання адресної одноразової матеріальної допомоги.

Матеріальна допомога надається: на проведення медичних операцій; особам, які потребують довготривалого та дороговартісного лікування; особам, які потерпіли від наслідків пожежі, стихійного лиха; особам, які брали участь в АТО/ООС або членам сім’ї такої особи; в інших особливих обставинах, якщо сім’я не може подолати складні життєві обставини без сторонньої допомоги; на поховання у разі смерті особи, яка не працювала та не була пенсіонером на момент смерті (родичам померлого за заявою); на поховання загиблих цивільних осіб, які загинули під час обстрілів на території, де ведуться\велись бойові дії у період військової агресії російської федерації проти України після 24 лютого 2022 року, цивільним особам, які отримали поранення під час обстрілів на території, де ведуться бойові дії у період військової агресії російської федерації проти України після 24 лютого 2022 року, на поховання надається одному з членів сім’ї або особи яка здійснила поховання учасника АТО\ООС, загиблих, смерть, яких пов’язана з виконанням обов’язків військової служби або з проходженням військової служби в особливий період та загиблих ( померлих) цивільних осіб внаслідок російської агресії на території громади відповідно до законодавства.

Читати далі

27

Лютий

2024

Підтримка ветеранів війни

У грудні 2023 року, Бериславська МВА прийняла програму соціальної підтримки ветеранів війни на 2024-2025 роки.

Тому днями до нас звернувся військовослужбовець, потребуючи допомоги на лікування внаслідок поранення, отриманого під час виконання своїх обов'язків.

Наша відповідь була терміновою і рішучою: Бериславська міська рада прийняла рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування військовослужбовця.

Це важливий крок в напрямку опіки та підтримки тих, хто стоїть на захисті нашої країни.

Ми вдячні нашим військовим за їхню самовідданість, і обіцяємо продовжувати робити все можливе для їхнього благополуччя та відновлення здоров'я.

Детальніше з програмою можете ознайомитись: https://berislav-mr.gov.ua/.../2024/02/RONVA_403_23.pdf


27

Лютий

2024

ЦНАП на виїзді

Мешканці села Урожайне отримали соціальні послуги за місцем свого проживання.
Під час роботи ЦНАПу було надано: консультації населення стосовно пільг, оформлення статусу по малозабезпеченості, оформлення довідок ВПО, зареєстровано заяви стосовно пошкодженого майна.
Працюємо над забезпеченням соціальної захищеності людей з обмеженими можливостями маломобільних верств населення!

16

Лютий

2024

Перший сертифікат на відшкодування зруйнованого майна було надано.

  ДІЯ стала важливою частиною прозорої та ефективної відбудови. Тепер у програмі єВідновлення компенсація надається за ЗРУЙНОВАНЕ житло, яке неможливо відновити.  Мешканці Бериславської громади, чиї домівки були ЗРУЙНОВАНІ через російську агресію, зможуть оформити житловий сертифікат, конвертувати потім у кошти на купівлю нової домівки .

Тому, за зверненням громадянина Бериславської громади, була розглянута  заява про компенсацію за ЗРУЙНОВАНЕ майно.

І нарешті – перший сертифікат на відшкодування зруйнованого майна було надано.

Послуга доступна для мешканців території, із статусом «можливі бойові дії»  с.Тамарине, с.Шляхове, с.Раківка, с.Урожайне (обстеження можливе за наявної безпекової ситуації).

По Бериславській територіальній громадім.Берислав, с.Новоберислав, с.Зміївка знаходяться  в ЗОНІ АКТИВНИХ БОЙОВИХ ДІЙ, тому обстеження в цих населених пунктах наразі НЕ МОЖЛИВЕ, мешканці решти населених пунктів громади мають прово подати заявку на компенсацію про ЗРУЙНОВАНЕ майно.

Читати далі


15

Лютий

2024

Виїзний прийом в Раківському та Урожайнинському старостинських округах.

Для жителів Урожайнівського та Раківського старостинського округу були надані соціальні послуги за участю адміністратора ЦНАПу, відділу соціального розвитку та захисту населення.

Наші фахівці провели навчання для 6 інспекторів відділу соціального розвитку і захисту населення. Прийняли 5 заяв на пошкоджене майно, 8 справ на обласну комісію з надання матеріальної допомоги, надано 11 консультацій з питань єВідновлення.

Завдяки благодійній підтримці Embassy of Switzerland in Ukraine Бериславська громада отримала автомобіль для роботи ЦНАПу. Зараз наші співробітники можуть виїжджати до важкодоступних та віддалених населених пунктів, де надають громадянам різноманітні адміністративні та соціальні послуги у будь-яку пору року.

Ми висловлюємо подяку нашим партнерам за величезну підтримку!


10

Січень

2024

Виїзний прийом громадян: Послуги ЦНАПу доступні незалежно від погодних умов!

Ми продовжуємо працювати відповідно до зазначеного графіку, незважаючи на погодні умови!

Для зручності наших громадян та вирішення їх нагальних проблем, 10 січня 2024 року, наші спеціалісти центру надання адміністративних послуг провели виїзний прийом в Раківському та Урожайненському старостинських округах.

Під час цього заходу надано відповідний спектр послуг:

  • прийнято заяв на пошкоджене майно - 9,
  • актуалізація даних (зміна назви вулиць) - 34,
  • надання витягів про місце проживання - 19,
  • реєстрація місця проживання малолітніх дітей - 6, Читати далі

9

Січень

2024

Другий етап еВідновлення стартував

 Відтепер українці, чиї домівки були знищені через російську агресію, можуть подати заяву в Дії й отримати кошти на купівлю нового житла. Дія стала важливою частиною прозорої та ефективної відбудови. Українці, чиї домівки були пошкоджені через російську агресію, вже отримують фінансову допомогу за програмою єВідновлення. Загалом це одна з найскладніших послуг у реалізації та одна з найпростіших для користувача — кілька кліків у застосунку, а паралельно відбувається перевірка даних у реєстрах. Тепер послуга доступна і для власників знищеного майна. У Дії українці зможуть оформити житловий сертифікат, конвертувавши потім у кошти на купівлю нової домівки. Читати далі
Наступна сторінка