Офіційний сайт Бериславської міської ради

Міська рада


8

Травень

2023

НІКОЛИ ЗНОВУ!


Щороку 8 травня, з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939 — 1945 років, відзначається День пам’яті та примирення. У цей день ми вшановуємо пам’ять про тих, хто не повернувся з війни, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, а також безневинних жертв цієї війни – дітей, цивільних, остарбайтерів. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Вже другий рік поспіль Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з російською федерацією. Чимало жахіть, які ми бачили лише у фільмах, стали реальністю. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм.

Нехай цей день стане нагадуванням про те, що мир та свобода – це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. Особливо тепер, коли ворог нещадно атакує нашу Батьківщину, руйнує ракетами українські міста, вбиває дітей. Та ми віримо, що незабаром у календарі свят України з’явиться нова святкова дата – День Перемоги над росією наш та ми зможемо щасливо і вільно жити в своїй країні!

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині!

З повагою, Олександр ШАПОВАЛОВ.


16

Лютий

2021

Регламент Бериславської міської ради VІІІ скликання


РЕГЛАМЕНТ

Бериславської міської ради VІІІ скликання

 РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Глава 1. Основні засади та принципи діяльності міської ради

 

Стаття 1. Правові засади діяльності міської ради

 1. Порядок діяльності міської ради, її органів, депутатів, посадових осіб та виконавчого апарату визначається Конституцією України, Європейською Хартією місцевого самоврядування, Статутом територіальної громади, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про засади дерегуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України ,,Про доступ до публічної інформації’’, Закону України ,,Про запобігання корупції’’, Закону України ,,Про відкритість використання публічних коштів’’, ,,Про добровільне об’єднання територіальних громад’’ іншими законодавчими актами та цим Регламентом.
 2. Регламент ради встановлює порядок підготовки, скликання і проведення сесій ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень ради про затвердження порядку сесії, інших процедурних питань, формування органів ради, визначає порядок здійснення контрольних функцій, інших видів діяльності ради, відповідно до їх повноважень, встановлених Конституцією України та законами України.
 3. Регламент, а також положення про постійні комісії ради затверджується не пізніше як на другій сесії ради, рішенням ради, прийнятим більшістю голосів депутатів від загального складу ради. У такому ж порядку приймається рішення про внесення змін і доповнень до Регламенту.
 4. Порядок проведення першої сесії ради, порядок обрання голови та заступника (заступників) голови міської ради, скликання чергової та позачергової сесії ради, призначення пленарних засідань ради, підготовки і розгляду питань на пленарних засіданнях, прийняття рішень ради про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, а також порядок роботи сесії визначаються регламентом ради з урахуванням вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. До прийняття регламенту ради чергового скликання застосовується регламент ради, що діяв у попередньому скликанні.

У випадках прийняття законодавчих актів, внаслідок чого виникне неузгодженість окремих положень Регламенту з чинним законодавством, на черговій сесії повинні бути внесені відповідні зміни і доповнення до Регламенту. У разі наявності розбіжностей норм Регламенту з нормами діючого законодавства України діють норми законодавства України, незалежно від внесення змін до Регламенту.

   Читати далі


16

Лютий

2021

Депутатський склад Бериславської міської ради VIІІ скликання:

1.Абрамов Ігор Федорович

2.Антоненко Олександр Миколайович

3.Бабіч Ольга Василівна

4.Ганзас Вікторія Миколаївна

5.Йорж Галина Іванівна

6.Квітка Олена Ігорівна

7.Кіріченко  Тарас Вікторович

8.Кліандров Олександр Олексійович

9.Кнутас Ніна Василівна

10.Кузаков Олександр Ігоревич

11.Куривчак Микола Миколайович

12.Курпієв Сергій Євгенович

13.Левчук Микола Миколайович

14.Лужецька Світлана Олександрівна

15.Мандрик Катерина Михайлівна

16.Мус Микола Олексійович

17.Починок Олександр Дмитрович

18.Синяков Володимир Васильович

19.Сорочинський Юрій Павлович

20.Стародубець Сергій Леонідович

21.Ткаченко Олександр  Миколайович

22.Чачібая Олексій Григорович

23.Шаповалова Євгенія Олександрівна

24.Шаповалов Сергій Сергійович

25.Шпитальна Наталія Іванівна

26.Юрчук Микола Дмитрович


2

Березень

2017

Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії 7 скликання від 07.12.2015 року № 2 «Про затвердження Регламенту Бериславської міської ради VII скликання»

РІШЕННЯ

5 сесія VII скликання

від 25.04.2016р. №46

Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії 7 скликання від 07.12.2015 року № 2 «Про затвердження Регламенту Бериславської міської ради VII скликання»

На виконання Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» від 26.11.2015 року № 842-VIII набрання чинності 23.02.2016 року, відповідно до пункту 1.7 статті 1 Регламенту Бериславської міської ради VII скликання, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Читати далі


2

Березень

2017

РЕГЛАМЕНТ БЕРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Глава 1. Основні засади та принципи діяльності міської ради

Стаття 1. Правові засади діяльності міської ради

 1. Порядок діяльності міської ради, її органів, депутатів, посадових осіб та виконавчого апарату визначається Конституцією України, Європейською Хартією місцевого самоврядування, Статутом територіальної громади, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про статус депутатів місцевих рад”, „Про засади дерегуляторної політики у сфері господарської діяльності”, іншими законодавчими актами та цим Регламентом.
 2. Регламент ради встановлює порядок підготовки, скликання і проведення сесій ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень ради про затвердження порядку сесії, інших процедурних питань, формування органів ради, визначає порядок здійснення контрольних функцій, інших видів діяльності ради, відповідно до їх повноважень, встановлених Конституцією України та законами України.
 3. Регламент затверджується не пізніше як на другій сесії ради, рішенням ради, прийнятим більшістю голосів депутатів від загального складу ради. У такому ж порядку приймається рішення про внесення змін і доповнень до Регламенту.

Читати далі


22

Січень

2017

Міський голова

Шаповалов Олександр Миколайович
Народився 15 серпня 1957 року у місті Скадовську, Херсонської області.
У 1972 році закінчив Бериславську загальноосвітню школу №3.
З 1972-1976 навчався в Бериславському медичному училищі.
1976- 1978 роки військова служба. Після розпочав трудову діяльність в Бериславській районній лікарні.
У 1983 році закінчив Кримський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут, отримав кваліфікацію лікаря-стоматолога.
З 1983 по 1990 роки – лікар-стоматолог.
З 1990 по 2000 роки – викладач Бериславського медичного училища.
З 2000 по 2006 роки – директор Бериславського медичного училища.
З 2006 року – Бериславський міський голова. Громадянин України. Позапартійний.
Дні прийому
Перший та другий вівторок місяця з 14:00 до 17:00
тел.: (05546) 7-51-54, (05546) 7-52-80
Адреса:
74300 Херсонська область
Бериславська міська рада
м.Бериcлав, вул. 1 Травня, 244
e-mail: berislav.city@gmail.com

Декларація про доходи 2014 рік

Декларація про доходи 2015 рік


22

Січень

2017

Заступники та секретар міської ради

Перший заступник
міського голови

ШМАТОВ Сергій Володимирович

Дні прийому
вівторок та пятниця
з 8:00 до 12:00
телефон: (05546) 7-61-82


Секретар міської ради

ЛУЖЕЦЬКА Світлана Олександрівна

Дні прийому
Понеділок та середа з 8:00 до 12:00
тел. (05546) 7-52-80

Декларація про доходи 2015 рік


22

Січень

2017

Постійні депутатські комісії

Склад постійної комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін та сприяння розвитку підприємництва, управління комунальною власністю, інвестиційною діяльністю, зовнішньо економічної діяльності та адміністративно-територіального устрою

Голова комісії: Йорж Галина Іванівна

Секретар: Лопатіна Олена Анатоліївна

Члени комісії

 • Пелих Віктор Станіславович
 • Починок Олександр Дмитрович
 • Чумачов Олександр Миколайович
 • Шаповалова Євгенія Олександрівна

Склад постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту та соціального захисту населення, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку

Голова комісії: Борисенко Тетяна Анатоліївна

Заступник голови: Федоренко Наталя Анатоліївна

Секретар: Носач Сергій Володимирович

Члени комісії

 • Вольвач Микола Костянтинович
 • Зленко Володимир Володимирович
 • Ізмайлова Оксана Володимирівна
 • Криштопа Павло Миколайович

Склад постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян

Голова комісії: Чечін Олександр Сергійович

Секретар: Хома Любов Анатоліївна

Члени комісії

 • Данильченко Олександр Григорович
 • Казаку Олександр Іванович
 • Мазнєв Ярослав Миколайович
 • Шпитальна Юлія Володимирівна

Склад постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Голова комісії: Короваєнко Олександр Володимирович

Секретар: Мантянова Євгенія Євгеніївна

Члени комісії

 • Коваленко Олександр Юрійович
 • Лісовий Едуард Євгенійович
 • Овсепян Гамлет Ашотович
 • Чепурний Вадим Анатолійович

Склад постійно діючої комісії по контролю за проведенням ремонту об’єктів комунальної власності Бериславської територіальної громади

Голова комісії: Починок Олександр Дмитрович

Заступник голови комісії: Казаку Олександр Іванович

Секретар: Борисенко Тетяна Анатоліївна

Члени комісії

 • Йорж Г.І. – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін та сприяння розвитку підприємництва, управління комунальною власністю, інвестиційною діяльністю, зовнішньо економічної діяльності та адміністративно-територіального устрою;
 • Чечін О.С. – депутат міської ради, голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;
 • Короваєнко О.В. – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища;
 • Чумачов О.М. – депутат міської ради;
 • Шаповалова Є.О. – депутат міської ради.

Протокол засідання комісії №1

Протокол засідання комісії №2

Протокол засідання комісії №3

 


22

Січень

2017

Депутатський склад

Депутати Бериславської міської ради VII скликання

 • 1 Борисенко Тетяна Анатоліївна
 • 2 Вольвач Микола Костянтинович
 • 3 Данільченко Олександр Григорович
 • 4 Зленко Володимир Володимирович
 • 5 Ізмайлова Оксана Володимирівна
 • 6 Йорж Галина Іванівна
 • 7 Казаку Олександр Іванович
 • 8 Коваленко Олександр Юрійович
 • 9 Короваєнко Олександр Володимирович
 • 10 Криштопа Павло Миколайович
 • 11 Лопатіна Олена Анатоліївна
 • 12 Лісовий Едуард Євгенійович
 • 13 Лужецька Світлана Олександрівна
 • 14 Мазнєв Ярослав Миколайович
 • 15 Мантянова Євгенія Євгеніївна
 • 16 Овсепян Гамлет Ашотович
 • 17 Пелих Віктор Станіславович
 • 18 Починок Олександр Дмитрович
 • 19 Федоренко Наталя Анатоліївна
 • 20 Хома Любов Анатоліївна
 • 21 Чепурний Вадим Анатолійович
 • 22 Чечін Олександр Сергійович
 • 23 Чумачов Олександр Миколайович
 • 24 Шаповалова Євгенія Олександрівна
 • 25 Носач Сергій Володимирович
 • 26 Шпитальна Юлія Володимирівна


22

Січень

2017

Графік прийому виборців депутатами міської ради

Місце проведення:

громадська приймальня Бериславської міської ради, ІІ поверх
Час роботи: з 16:00 до 17:00

1-й четвер місяця 2-й четвер місяця 3-й четвер місяця 4-й четвер місяця
Коваленко О.Ю. Ізмайлова О.В. Пелих В.С. Лопатіна О.А.
Вольвач М.К. Йорж Г.І. Лісовий С.Є. Починок О.Д.
Данільченко О.Г. Казаку О.І. Мазнєв Я.М. Федоренко Н.А.
Дудченко Т.А. Короваенко О.В. Мантянова Є.Є. Хома Л.А.
Зленко В.В. Криштопа П.М. Овсепян Г.А. Чепурний В.А.
Чечін О.С. Чумачов О.М. Шаповалова Є.О. Шпитальна Ю.К.
Носач С.В.

Наступна сторінка