Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Вересень

2018

Як отримати субсидію на опалювальний період.

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє:

житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Для розрахунку житлової субсидії середньомісячний сукупний дохід осіб, враховується:за  I—II квартали поточного календарного року — у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону; за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, — у разі, коли житлова субсидія призначається після початку опалювального сезону.

У разі звернення громадянина за призначенням житлової субсидії в неопалювальний сезон, в якому розмір його обов’язкової частки плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищує обсягу обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України або її розмір становить 0,00 грн, управління соціального захисту населення розраховує розмір житлової субсидії на початку наступного опалювального сезону без додаткового звернення громадянина.

Громадяни, яким було відмовлено в призначенні субсидії на неопалювальний період за рішенням районної комісії, можуть подати до управління нову заяву та декларацію на опалювальний період з 16 жовтня поточного року, у разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства, доходу громадян.

Громадянам, які звернулися із заявою про припинення надання житлової субсидії на неопалювальний період,  житлову субсидію може бути призначено лише на опалювальний сезон після подання нових заяви та декларації.

Також нагадуємо про встановлення таких соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії:

у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 4,5 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 30 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

За додатковою інформацією просимо звертатись до управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: м. Берислав, вул. Успенська 10, тел.76208.