Офіційний сайт Бериславської міської ради

10

Лютий

2023

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!

3 лютого 2023 року Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад “Гвардія наступу”.

Проєкт має на меті зібрати вмотивованих добровольців для підготовки та участі у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни і якомога швидшого вигнання ворога з нашої землі.

Кожен бажаючий може обрати собі військовий підрозділ по духу, записатися, пройти обов’язкову кількамісячну бойову підготовку з наступним бойовим злагодженням нових підрозділів. Тобто, не на умовах загальної мобілізації куди розподілять, а за власною ініціативою до підрозділу, що відповідає вашим цінностям та ідеології.

Записатися можна до таких підрозділів: “Сталевий кордон” (бригада Державної прикордонної служби України), “Червона калина” (військові цієї бригади брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ), “Лють” (бригада Національної поліції України), “Рубіж” (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині), “Спартан” (штурмова бригада, що обороняла Харків), “Кара-Даг”, “Буревій”, “Азов”.

Долучаючись до “Гвардії Наступу”, новобранці отримають:

  • Стабільну високу оплату з додатковими винагородами.
  • Безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії.
  • Досвід та професію. Новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Як долучитися до “Гвардії наступу”?

Щоби приєднатися до “Гвардії наступу”, треба подати заявку на сайті storm.mvs.gov.ua,де представлені всі бригади, які комплектуються, або подати анкету через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), або ж завітати до ЦНАПу особисто. Після розгляду заявки кандидат має пройти військово-лікарську комісію, скласти психологічний та фізичний тести. Якщо за результатами тестів кандидат підходить, його зараховують до обраної бригади.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

  • Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера  , документи про освіту.
  • Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці.
  • Витяг з інформаційно-аналітичної системи “Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості”.
  • Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Окрім цього, додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером телефону: 0 800 10 00 20.