Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Лютий

2022

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту

Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. Інколи у дітей хворіють або помирають батьки, й за ними нікому доглядати. Трапляється й так, що дітей залишають у пологових будинках ще при народженні, й доки триває кількамісячна бюрократична тяганина з «відмовою» мами, немовлята безпомічно чекають своєї долі на самоті в лікарняній палаті… Коли батьки в силу складних життєвих обставин не можуть опікуватися дітьми, їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім’ї.

Патронатні вихователі – унікальна для України професія, що з’явилася в рамках соціаль-ного експерименту, початого Партнерством «Кожній дитині» у 2009 році.

Патронатні батьки проходять спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними мамою і татом.

Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Про більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись до коммунального закладу Бериславської міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» за адресою: м. Берислав, вул. Успенська, 10, каб. 18. відділення соціальної роботи. Т. 7-65-70