Офіційний сайт Бериславської міської ради

8

Лютий

2022

До уваги бізнес спільноти громади

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії з жовтня 2021 року реалізують безкоштовну інноваційну освітню програму Train the Trainers 2.0.
Це інтенсивна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту, підкріпленого практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств. Наразі, навчання проходять 58 учасників (10 команд) з 13 регіонів України. В рамках кожного модулю впродовж одного місяця учасники працюють на базі реальних компаній, що дозволить понад 70 компаніям отримати безкоштовні консультації, а учасникам отримати навички в різних галузях. Це вже другий раунд програми, яка закінчиться у квітні 2022 року.
Консолідуючи інформацію отриману в рамках кожного Модулю, команди створюють освітні статті та кейс-стаді, що допоможуть підприємцям у виході на нові ринки. Consultant’s Digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе компаніям у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів в сфері експортної діяльності. Перший випуск Consultant’s digest #1 розкриває наступні тематики: інструменти дослідження закордонних ринків, ресурси для визначення потенціалу ринків, як складати профіль країни та 5 кейс-стаді з українськими виробниками та експортерами. Другий випуск Consultant’s digest #1розкриває наступні тематики: про маркетингові комунікації, карта позиціонування бренду, промоційний календар для виходу на нові ринки та 5 кейс-стаді з українськими виробниками. Повний текст Consultant’s digest #1 та #2 Ви можете знайти за адресою: