Офіційний сайт Бериславської міської ради

13

Листопад

2019

До уваги громадян!

Згідно Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 р. №470 (зі змінами та доповненнями) виконавчим комітетом до 31 грудня 2019 р. проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання при виконавчому комітеті Бериславської міської ради.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування   реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Для перереєстрації необхідно надати:

  1. Довідку про склад сім’ї
  2. Довідку з місця роботи
  3. Копію ідентифікаційного номера на кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку(для громадян, які раніше такий номер не надавали);
  4. Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (1, 2 та всі сторінки реєстрації);
  5. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебувають на квартирному обліку
  6. Копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) (для громадян, які раніше такі відомості не надавали);
  7. Копія свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї.

Прийом документів проводиться щодня в Бериславській  міській раді (каб.№ 7,тел.7-66-05).

Громадяни, які станом на 31.12.2019 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, вважатимуться такими, в яких відпала необхідність  перебування на квартирному обліку.