Офіційний сайт Бериславської міської ради

16

Листопад

2022

Максимально заощаджуємо електроенергію задля підтримки стабільності енергосистеми України

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агресії російської федерації по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла.

При цьому, близъхо 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей екергетичної системи Ухраїни серйозно пошходжено.

Означене призвело до введення додаткових невідкладних  системних  заходів, спрямованих  на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але i кожним домогосподарством.

Відповідно до листа Міністерства розвитку громад та територій України № 7/9/11841-22 від  07.11.2022 року та з метою зниження навантаження на електромережі  та економії електроенергії просимо максимально зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків та домогосподарств, зокрема:

  • встановити енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази екокомніші при забезпеченні аналогічної освітленості;
  • встановити світлорегулятори та датчики, які автоматично  вмикають i вимикають освітлення при появі людини;
  • дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.