Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Вересень

2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради (далі – Управління) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Бериславського інклюзивно-ресурсного центру Бериславської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Берислав, вул. Шкільна, 49.

Оплата праці директора здійснюється на підставі трудового договору (контракту), з типовим примірником якого можна ознайомитися в Управлінні за адресою: м. Берислав, вул. 1 Травня, 205.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»), стаж роботи за фахом не менше п’яти років та організаторські здібності.

Особи, які виявили бажання узяти участь у конкурсному відборі подають до Управління (відповідальна особа – О. Бакай) такий пакет документів: ● копію паспорта громадянина України; ● письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме (мотиваційний лист) у довільній формі; ● копію трудової книжки; ● копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; ● письмову згоду на збір та обробку персональних даних, згідно з додатком 1 до Примірного положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру, затвердженого наказом МОН України від 03.11.2018 р. № 1051; ● державний сертифікат про рівень володіння державною мовою (відповідно до статей 9, 10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»). Особа може подати інші документи, що підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Претендент який подає документи, несе відповідальність за  достовірність наданої ним інформації.

Строк подання документів – до 27 вересня 2021 р. (включно).

Конкурсний відбір буде проведено за таким графіком: 29 вересня 2021 р. о 08:30 – складання кваліфікаційного іспиту, о 10:30 – співбесіда. Місце проведення: Бериславський інклюзивно-ресурсний центр.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного спеціаліста відділу гуманітарної політики Управління Ольги Сергіївни Бакай (095) 835-88-53 або на e-mail: osvita-beryslav@ukr.net

Повний текст Положенням про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників Бериславського інклюзивно-ресурсного центру Бериславської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 14.07.2021 р. № 128 розміщено на сайті Бериславської міської ради: https://berislav-mr.gov.ua/rishennya-vykonkomu