Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Квітень

2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади

Бериславська міська територіальна громада за підтримки Проєкту «Підтримка відновлення процесів управління місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», розроблений в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, який фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International (Ві Ен Джі Інтернешнл) у партнерстві з Асоціацією Міст України, розробляє План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Важливим етапом розробки Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року є збір від усіх зацікавлених сторін (юридичних і фізичних осіб), мешканців громади ідей проєктів, які спрямовано на здійснення відновлення та розвиток громади. Усі ідеї проєктів буде проаналізовано Робочою групою з розробки Плану відновлення та розвитку громади та експертами, визначено першочергові до впровадження проєкти, які буде включено до стратегічного документу громади.

Запрошуємо мешканців громади, представників суб’єктів підприємницької діяльності, органів влади, громадських організацій, установ і організацій запропонувати ідеї проєктів, які на їх думку доцільно реалізувати у таких ключових пріоритетах відновлення та розвитку:

Пріоритет А. Громада – центр агропромислового розвитку та інновацій

Пріоритет В. Відновлена інфраструктура на засадах зеленої енергетики

Пріоритет С. Демократична громада соціальної справедливості та розвитку

Ідея проєкту має відповідати дереву цілей (пріоритет – стратегічна ціль – оперативна ціль (Додаток 1).

Пропозиції ідей проєктів формуються за відповідною формою (Додаток 2).

Пропозиції ідеї проєкту мають відповідати таким критеріям / вимогам:

  1. Проєкт має бути спрямованим на розвиток одного із трьох пріоритетів та відповідати дереву цілей (Додаток 1).

  2. Вигоду від реалізації проекту має отримувати громада вцілому або група (категорія) не пов’язаних між собою вигодонабувачів (певна категорія мешканців, громадський сектор, муніципальний сектор тощо).

  3. Строки реалізації проєкту не можуть перевищувати 5 років (до 2027 року).

  4. Пропозиція ідеї проєкту має бути представлена у відповідній Формі (Додаток 2);

  5. Пропозицію ідеї проєкту має бути надано одним із запропонованих способів не пізніше до 05 травня 2023 року.

Ідеї проєкту(ів) можна надати одним з визначених способів:

  1. Завантажити відповідну електронну Форму (додаток 2) ідеї проєкту за посиланням. Надіслати заповнені форми пропозиції ідеї проєкту(ів) на електронну адресу berproekt2023@gmail.com з приміткою «До Плану відновлення та розвитку громади».

  2. Для отримання друкованого екземпляру Форми ідеї проєкту для заповнення звернутись до секретаря робочої групи Наталії Білої через додаток Viber за номером телефона: +380504949705

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь, будь ласка, до експерта VNG Inetrnational Віктора Шулика на електронну пошту shulyk.vngi@gmail.com або за телефоном +380504492949

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проєкту та інформація щодо цієї ініціативи розміщені на мережевих ресурсах Бериславської громади та за посиланням у соціальній мережі

За результатами відбору пропозицій ідей проєктів буде сформовано, ухвалено та втілюватиметься План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року.