Офіційний сайт Бериславської міської ради

4

Квітень

2023

Оголошено прийом заявок на конкурс проєктів у межах обмінів молоддю України та Литви у 2023 році

20 березня Міністерством молоді та спорту України оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у межах здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2023 році, що триватиме до 20 квітня.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

 • інститути громадянського суспільства;
 • установи, які працюють з молоддю.

Юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті Міністерства молоді та спорту.

Організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, повинні мати партнерську організацію з Литви та надати відомості про неї при поданні документів.

Подання документів на участь у конкурсі: 

Пакет документів на участь у конкурсі має бути поданий до Міністерства молоді та спорту до 16:00 год. 20 квітня 2023 року у друкованій формі на офіційному бланку організації на адресу: м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418, та електронній формі depmolpolmms@gmail.com.

Пакет документів має містити: 

Інститути громадянського суспільства та установи, що працюють з молоддю можуть подавати на конкурс декілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2023 року: 

 • Підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни росії проти Україні, допомогу молоді, яка постраждала від агресії росії проти України, зокрема через волонтерство.
 • Зміцнення зв’язків та обмін досвідом між скаутськими організаціями України та Литви з метою формування активної громадянської позиції молоді.
 • Співпраця між молоддю та місцевими громадами задля інтеграції молоді в суспільне життя громади.
 • Обмін професійним досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями з метою зміцнення психічного здоров’я молоді.

Проєкти, подані до на конкурс повинні відповідати одному із зазначених пріоритетів.

Умови реалізації проєктів: 

 • Один проєкт може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від’їзду учасників.
 • Кількість учасників проєкту має становити не менше 10 та не більше 15 осіб з кожної країни, у тому числі принаймні 1 супроводжувач чи керівник групи.
 • Кількість учасників проєкту з України та Литви має бути рівною.

Проєкти можуть реалізовуватися:

 • на території України (з урахуванням забезпечення на належному рівні безпеки учасників у період дії правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях);
 • на території Литви;
 • на території України та Литви (у два етапи);
 • у режимі реального часу (онлайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

Важливо!

Підготовчий візит у період дії правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях не проводиться. Підготовка та організація проєктів може здійснюватися у режимі реального часу (онлайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через мережу Інтернет.

Перетинання державного кордону українською молоддю з метою участі у проєктах, що будуть реалізовуватися в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви на території Литовської Республіки, здійснюється відповідно до законодавства України.

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за  ланням.