Офіційний сайт Бериславської міської ради

22

Лютий

2021

Період подання декларацій триває

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці
Крим та м. Севастополі нагадує, що триває період подання декларацій
державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій
держави або місцевого самоврядування за 2020 рік.
Пропонуємо не витрачаючи зайвого часу отримати відомості з
Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний
реєстр) про доходи за попередній рік в Електронному кабінеті платника
податків на сайті ДПС України із застосуванням електронного цифрового
підпису за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua. (пошагова інструкція
отримання відомостей надається).
Звертаємо увагу, що остаточні відомості з Державного реєстру про
доходи за 2020 рік буде можливо отримати після 20 лютого 2021 року.

Пункти видачі ключів при податкових органах у Херсонській області

 м. Херсон

вул. І. Кулика, буд. 143а, приміщення ЦОП

телефон.: (0552) 51-02-41

м. Нова Каховка

вул. Горького, буд. 11а

телефон: (05549) 4-52-88

 

Відомості з ДРФО про отримані доходи  

Для одержання відомостей з ДРФО про отримані доходи більше не потрібно йти до податкової служби та відстоювати чергу! Потрібно лише замовити довідку в електронному кабінеті платника, котрий знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС України (https://cabinet.tax.gov.ua) В електронному кабінеті в розділі «ЕК для громадян» потрібно вибрати та створити «Запит про суми виплачених доходів». Заповнити електрону форму запиту щодо отримання відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді дуже легко. Потрібно тільки внести у відповідні поля форми свої персональні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, податковий номер, адресу проживання, реквізити паспортного документу, електронну адресу та період, за який необхідно отримати відомості про доходи. Після чого можна перевірити правильність заповненої форми. Сформований запит, обов’язково потрібно підписати за допомогою особистого ключа та відправити. Біля вірно надісланого запиту ви побачите іконку ключа та літака. За декілька хвилин ви отримуєте відповідь, яку необхідно завантажити  у розділі «Вхідні/вихідні документи»/ «Вхідні» та переглянуті власні отримані доходи за вказаний період. Нагадуємо, що відомості про доходи накопичуються у ДРФО відповідно до Податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щокварталу подаються податковими агентами до контролюючих органів ДПС. Інформацію про доходи за останній звітний період можливо отримати через 50 днів після його закінчення.

Робота з електронним кабінетом не вимагає використання чи встановлення будь – якого додаткового програмного забезпечення. Для вільного користування Електронним кабінетом потрібно безкоштовно отримати в будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису.

Пропонуємо скористатися можливостями сучасності та не витрачаючи зайвого часу за допомогою Електронного кабінету отримувати відомості з ДРФО про отримані доходи не виходячи з дому!