Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Листопад

2019

Повідомлення

Про громадські обговорення генерального плану та  оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Корегування генерального плану населеного пункту в складі Генерального плану  м. Берислав, Херсонської області.»

Замовник СЕО
Замовником проекту є:  Бериславська міська рада.
Підстава розроблення: Рішення 33 сесії 7 скликання міської ради «Про коригування генерального плану м. Берислав» №344 від 08 травня 2018 р.
Загальні положення
Вид та основні цілі ДДП
Завданнями проекту генерального плану населеного пункту є:
– встановлення межі населеного пункту;
– обґрунтування майбутніх потреб і визначення переважних напрямів використання територій;
– урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства;
– обґрунтування та визначення територій для містобудівних потреб;
– забезпечення раціонального розселення та визначення напрямів сталого розвитку населеного пункту;
– визначення територій, що мають особливу екологічну, рекреаційно-оздоровчу, наукову, естетичну, історико-культурну цінність, встановлення передбачених законодавством обмежень на їх планування, забудову та інше використання;
– розроблення містобудівних заходів щодо охорони довкілля та раціонального використання
природних ресурсів;
– розроблення заходів щодо пожежної та техногенної безпеки.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднено на офіційному веб-сайті Херсонської обласної державної адміністрації департаменту екології та природних ресурсів (www.ecology.ks.ua) з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.
Повідомлення про початок громадських обговорень «Корегування генерального плану населеного пункту в складі Генерального плану  м. Берислав, Херсонської області.» та оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку оприлюднено на офійіальному сайті Бериславської міської ради та в газеті . Початок громадських обговорень з 29 листопада по 28  грудня 2019 р.  Слухання пройдуть о 10.00 годині 28 грудня 2019 року, в приміщені Бериславської міської ради (каб. №10) за адресою: вул. 1 Травня, 244, м.Берислав, Херсонської області.
Термін громадських обговорень, строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, з дня публікації повідомлення в газеті та на офіційному веб-сайті Херсонській обласній державній адміністрації департаменту екології та природних ресурсів, офіційному сайті Бериславської міської ради: berislav-mr.gov.ua.
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. (відповідно до пп/5, 6 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

  • Зауваження і пропозиції до проекту «Корегування генерального плану населеного пункту в складі Генерального плану м. Берислав, Херсонської області.» та  про Звіт стратегічно – екологічної оцінки Генерального плану м. Берислав подаються  письмово або листом  до:

74300, Херсонська область, м. Берислав,  вул. 1 Травня, 244 , Бериславська міська рада
тел. (05546) 7-58-87
Відповідальна особа: Шаповалов О.М.

Завантажити файли генерального плану:

Генеральний план_2 Берислав опорний
Генеральний план_4 Берислав обмеження
Генеральний план_7 Берислав зонування
Генеральний план_3 Берислав основне креслення