Офіційний сайт Бериславської міської ради

24

Квітень

2020

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення науково проектної документації «Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав»

Бериславська міська рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань науково-проектної документації «Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав», відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, відповідно до Наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», для забезпечення збереження пам’яток та об’єктів культурної спадщини, традиційного характеру середовища міста Берислава, керуючись Законами України «Про охорону культурної спадщини», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про охорону археологічної спадщини», Земельним кодексом України, Постановами Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 року №318 «Про затвердження Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів», «Про затвердження Списку історичних населених місць України (міста та селища міського типу) від 26.07.2001 року №878, «Про затвердження Порядку визнання населеного місця історичним» від 03.07.2006 року №909 та «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань» №555 від 25.05.2011 року, з метою надання територіальній громаді міста Берислава можливості брати участь у наданні пропозицій до містобудівної документації та збереженні історичних ареалів міста.

Науково-проектна документація «Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав» розроблена ПНПФ «ХЕРСОНПРОЕКТ» відповідно до рішення 33 сесії 7 скликання міської ради «Про коригування генерального плану м. Берислав» №344 від 08 травня 2018 р.

Замовник розробки – Бериславська міська рада

З кресленням та науково-проектною документацією «Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав» можна ознайомитись на в приміщення  Бериславської міської ради (інформаційний стенд) за адресою: вул. 1 Травня, 244, м.Берислава, Херсонської області  та на офіційному сайті: berislav-mr.gov.ua.

Початок громадських обговорень з 24 квітня по 24 травня 2020 року.

Слухання пройдуть о 11.00 годині 26.05.2020 року, в приміщені Бериславської міської ради (каб. №10) за адресою: вул. 1 Травня, 244, м.Берислав, Херсонської області. Дата проведення слухань може змінюватись, у відповідності з обмежувальними заходами із-за поширення  коронавірусної хвороби COVID-19.

Термін громадських обговорень, строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, з дня публікації повідомлення в газеті та на офіційному сайті Бериславської міської ради: berislav-mr.gov.ua.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Зауваження і пропозиції до проекту «Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав, Херсонської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів в складі Генерального плану м. Берислав» подаються  письмово або листом  до 24.05.2020 року (включно) за адресою:

74300, Херсонська область, Бериславський район,  м. Берислав,  вул. 1 Травня, 244 , Бериславська міська рада

тел. (05546) 7-58-87

Відповідальна особа: Шаповалов О.М.

Файл для перегляду Історико-архітектурного опорного плану м. Берислав