Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Серпень

2018

Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації

Бериславська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту містобудівної документації, відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555:

«Детальний план території земельної ділянки площею 5,0000 га за межами населеного пункту на території Бериславської міської ради в північно-східній частині під будівництво об’єкту пов’язаного з обслуговуванням жителів територіальної громади районну – комплексу по сортуванню побутових відходів».

1) Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Детальний план території розроблений на підставі розпорядження голови Бериславської районної державної адміністрації №291 від 18.06.2018 року з метою:

  • уточнення планувальної структури і функціонального призначення території;
  • виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
  • виявлення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
  • визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
  • обґрунтування потреб формування земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання.

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

2) Основні техніко-економічні показники:

Територія в межах проекту – 5,0000 га.

Територія ділянки комплексу – 4,7200 га.

  • площа забудови (під будівлями, спорудами та технологічними майданчиками) – 2,9000 га.
  • проїзди, майданчики – 1,3000 га.
  • інші – 0,5200 га.

3) Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

Замовник: Бериславська міська рада.

Розробник:ТОВ “ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР”

Підстави для розроблення: розпорядження голови Бериславської районної державної адміністрації №291 від 18.06.2018 року “Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки»

4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектами детальних планів території:

з проектом Детального плану території можливо ознайомитись  на веб-сайті Бериславської міської ради: berislav-mr.gov.ua, та у відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Бериславської міської ради, по вул. 1 Травня, 244 міста Берислава, Херсонської області, в робочі дні з 09 год.00 хв. до 12 год.00 хв. в період  з 20.08.2018 р. по 20.09.2018 р.;

5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальна особа: Шматов Сергій Володимирович – перший заступник міського голови Бериславської міської ради, тел. 7-58-87.

6) Відомості про порядок, строк подання і завершення розгляду пропозицій:

Процедура подачі, розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Детального плану території триватиме з 20.08.2018 р. по 20.09.2018 р. Пропозиції, подані після встановленого строку (після 20.09 2018р.), залишаються без розгляду.

Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил за адресою: 74300 Херсонська область, м. Берислав, вул. 1 Травня, 244 (Бериславська міська рада).

6) інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Презентація проекту та оприлюднення пропозицій до проекту Детального плану території відбудеться 21.09.2018 о 14.00 год.00 хв. в залі засідань Бериславської міської ради, за адресою: вул. 1 Травня, 244, місто Берислав, Херсонської області.

Прогнозовані правові, економічні і екологічні наслідки розроблення містобудівної документації.

Прогнозовані правові наслідки:

– уточнення площі, меж та функціонального призначення території під об’єкт будівництва;

– визначення містобудівних умов та обмежень при розміщенні об’єктів будівництва;

Прогнозовані економічні наслідки:

– визначення територій перспективного будівництва (економічний розвиток території);

– визначення потреб у в установах обслуговування населення, місць їх розташування.

Прогнозовані екологічні наслідки:

– ліквідація занедбаних територій, що не використовуються за призначенням, у зв’язку з визначенням функціонального призначення цих зон;

– цілісне поліпшення структури території, баланс озеленення та благоустрою окремих територій.».