Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Лютий

2022

Увага Оголошення!

Відділ соціального захисту виконавчого комітету  Бериславської міської ради проводить роботу по оздоровленню у 2022 році дітей пільгових категорій  віком від  7 до 17 років в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек».

Шановні батьки! Відділ соціального захисту виконавчого комітету Бериславської міської  ради проводить роботу по оздоровленню у 2022 році дітей пільгових категорій  віком від 7 до 17 років в ДП «УДЦ «Молода Гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек». Якщо Ви бажаєте якісного та приємного оздоровлення для своїх дітей, звертайтеся до відділу  соціального захисту виконавчого комітету  Бериславської міської  ради  за адресою : м.Берислав, вул. 1 Травня, 244,  тел. (05546)7-60-76, каб. №5,каб.3 або за місцем проживання до старостинських округів.

До пільгових категорій належать: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, діти з багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського  протесту, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, діти, які перебувають на диспансерному обліку,  які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, рідні діти батьків — вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї, діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах
Дітям пільгових категорій надаються пільгові путівки — безкоштовні або з частковою доплатою.

У цьому році перевезення дітей до ДП «УДЦ «Молода Гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек» та у зворотному напрямку буде здійснюватися окремо у супроводі їхніх батьків (осіб, які їх замініють).