Офіційний сайт Бериславської міської ради

30

Січень

2018

Відбувся конкурс по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів

ІНФОРМАЦІЯ

Бериславська міська рада повідомляє, що 23 січня 2018 року об 11.00 год. в приміщенні міської ради відбувся конкурс по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Берислава.

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м.Берислава визначено комунальне підприємство «Бериславська ЖЕК-1».

Одним із критеріїв конкурсних пропозицій, наданих КП «Бериславська ЖЕК-1», становила пропозиція щодо вартості надання послуг з вивезення побутових відходів, яка складає:

– для приватного сектору                        –   14,59  грн. з ПДВ   за 1 особу;

– для багатоквартирних будинків           –     0,44  грн. з ПДВ   за 1 кв.м. ;

– для підприємств,організацій, установ – 142,56   грн. з ПДВ  за 1 куб.м.

та приватних підприємців.

Рішенням позачергової 30 сесії міської ради 7 скликання , яка відбулася 26 січня 2018 року затверджено Протокол засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Берислава та визнано комунальне підприємство «Бериславська ЖЕК-1» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території м.Берислава.

Відповідно до рішення позачергової сесії, 29 січня 2018 року між міським головою та в.о. начальника КП «Бериславська ЖЕК-1» був укладений Договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м.Берислава строком на один рік.

В.о. начальника КП»Бериславська ЖЕК-1» зобов»язано укласти договори на надання послуги з вивезення побутових відходів в м. Бериславі з власниками або управителями житлових будинків, земельних ділянок, з керівниками підприємств, організацій, установ, суб»єктами підприємницької діяльності згідно з вимогами постанови КМУ від 10. 12. 2008 р. № 1070 « Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»