Офіційний сайт Бериславської міської ради

8

Травень

2023

НІКОЛИ ЗНОВУ!


Щороку 8 травня, з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939 — 1945 років, відзначається День пам’яті та примирення. У цей день ми вшановуємо пам’ять про тих, хто не повернувся з війни, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, а також безневинних жертв цієї війни – дітей, цивільних, остарбайтерів. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Вже другий рік поспіль Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з російською федерацією. Чимало жахіть, які ми бачили лише у фільмах, стали реальністю. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм.

Нехай цей день стане нагадуванням про те, що мир та свобода – це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. Особливо тепер, коли ворог нещадно атакує нашу Батьківщину, руйнує ракетами українські міста, вбиває дітей. Та ми віримо, що незабаром у календарі свят України з’явиться нова святкова дата – День Перемоги над росією наш та ми зможемо щасливо і вільно жити в своїй країні!

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині!

З повагою, Олександр ШАПОВАЛОВ.