Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Травень

2016

Бериславці схвалили нові назви вулиць

Згідно Закону про декомунізацію, 18 травня в сесійній залі міської ради відбулись громадські слухання щодо перейменування ряду міських вулиць. За результатами проведених громадських слухань, жителі міста підтримали перейменування, а позиція бериславців стосовно запропонованих нових назв вулиць була майже одностайною.

В подальшому, результати цих слухань будуть винесені на розгляд виконавчого комітету та затверджені на сесії міської ради.

Заступник міського голови Олексій Чачібая, інформував присутніх про формат громадських слухань та ознайомив з бюлетенем для голосування. Олексій Григорович обґрунтував деякі назви вулиць стосовно яких у бериславців були запитання та сумніви. Враховуючи пропозицію членів комісії, цього разу час відведений на голосування було подовжено. Це було зроблено для зручності бериславців, оскільки час обідньої перерви в організаціях відрізняється, і саме в годину перерви вони можуть бути присутні на слуханнях.

Це були останні вулиці міста, які підпадають під дію Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Підсумовуючи, варто зазначити, що якби ми з вами не провели цю роботу, і самостійно не визначились з новими варіантами назв вулиць, обласна комісія з декомунізації, власним рішенням в односторонньому порядку зробила б це за нас.