Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Листопад

2016

Проведено громадські слухання

29 листопада о 10.00 в малому залі міської ради, були проведені громадські слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розро­блення містобудівної документації.

Під час слухань розглядався детальний план території під розміщення со­нячних електростанцій в північно-східній частині міста.

Представник зацікавленої організації, що планує побудувати сонячну електростанцію, детально розповів про переваги сонячної енергії, її екологічну безпечність та відсутність негативного впливу на довкілля. Під забудову буде використано ділянку, яку нарізі звільнено від промислових об’єктів машинобудівного заводу, для розміщення сонячної електростанції вона підходить просто ідеально. До того ж, зі слів представника кампанії, буде створено додаткові 25-30 нових робочих місць, а також місто отримає відповідні надходження до свого бюджету.

Також, на слуханнях розглядався детальний план території мікрорайону садибної забудови в північно-західній частині міста.

Основною метою проекту стало реалізація стратегії Генераль­ного плану міста щодо ефективного використання місь­ких земель. Розробник документації стало ТОВ «Проектний центр».

Ознайомлення з містобудівною документацією, тексто­вими та графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватись з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі з питань регулювання земельних відносин Бериславської міської ради за адресою: вул. 1 Травня, 244 (каб.5).