Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Червень

2024

«Партнерство влади і громади заради відновлення «Діємо разом!»

Новий проект в двох громадах Бериславського району Херсонської області, під назвою «Партнерство влади і громади заради відновлення «Діємо разом!» перейшов на стадію навчання громадських активістів. Громади вже отримали облаштовані громадські хаби та сформовані діалогові групи для співпраці влади та громади. Разом з експертами Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень (ПЦПСД) над процесами раннього відновлення на звільнених територіях України при потужному посиленні громадської участі працюють представники влади та активні мешканці обраних громад.


Керівник проекту Володимир Молчанов підкреслює, що «окрім матеріального відновлення громад, необхідно буде відроджувати і місцеве самоврядування, і ефективну участь громади, і підсилення громадських організацій, і соціальну згуртованість між громадянами та владою. Підписані Меморандуми про сприяння діяльності діалогових груп і громадських хабів в Бериславській та Високопільській громадах закріпили постійні комунікації влади та громади.
На початку червня для громадських експертів обох цих громад було проведено тренінг (онлайн) «Основи проєктного менеджменту для участі у процесі відновлення». Це лише перший етап навчання, яке складається з 4-х тренінгів. Всі 11 учасників навчання з обох громад виявили надзвичайну зацікавленість, активність, високий інтелектуальний рівень та здатність до пізнання нових можливостей.

Повний текст статті читайте на сайті “Громадський вісник Херсонщини” https://info-ngo-kherson.blogspot.com/2024/06/blog-post.html