Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Червень

2024

Засідання Комітету моніторингу та контролю реалізації Плану відновлення та розвитку

Сьогодні відбулося засідання Комітету моніторингу та контролю реалізації Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. Внесення змін в каталог проєктів Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період 2023 – 2027 років шляхом доповнення проєктами: 1.1. «Нове будівництво споруди подвійного призначення з властивостями ПРУ за адресою: вул. Миру, 4а, с. Урожайне, Бериславського району, Херсонської області»; 1.2. «Створення VENERANHUB БЕРИСЛАВ (ветеранського простору) на базі КЗ Бериславської міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»; 1.3. «Створення «Кімнати очікування для батьків» – простору для батьків дітей з ООП в Інклюзивно-Ресурсному Центрі Бериславської міської ради»; 1.4. «Відновлення діяльності філії Бериславського опорного закладу “Академічний ліцей” у Бериславській міській територіальній громаді»; 1.5. «Реконструкція та модернізація публічної бібліотеки у Бериславській міській територіальній громаді»; 1.6. «Придбання соціального транспортного засобу на 6-9 місць для надання соціальних послуг вразливим категоріям населення»; 1.7. «Реконструкція та модернізація дитячої школи мистецтв у Бериславській міській територіальній громаді»;
2. Внесення змін до “дерева цілей” Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період 2023 – 2027.
3. Різне.

Засідання пройшло продуктивно, було обговорено та ухвалено важливі рішення, які сприятимуть подальшому розвитку нашої громади. Внесені зміни до каталогу проєктів та “дерева цілей” допоможуть більш ефективно реалізовувати План відновлення та розвитку на період 2023 – 2027 років.