Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Березень

2024

Що таке прозорість влади?


Прозорість влади – це рівень розвитку комунікації влади з громадою, при якому громада має публічний доступ до інформації про діяльність органів місцевої влади у обсязі, передбаченому законодавством, розуміє, як, коли і стосовно якого питання приймаються рішення.

Прозорість – показник, який допомагає інвесторам вирішувати, в які міста вкладати кошти. Більше того, кожен громадянин має право знати, що відбувається у місті, та брати участь у прийнятті рішень, впливати на процеси, ефективно долучатися до розвитку місті. Також прозорість та підзвітність місцево влади дозволяє мінімізувати простір для корупції і робить її незручною.

Представники Бериславської міської територіальної громади на чолі з начальником Бериславської МВА Олександром Алчієвим, прийняли участь у засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність». Олександр Алчієв звітував про використання бюджетних коштів за 2023 рік.

Кошти на виконання місцевих програм і заходів в 2023 році спрямовані на соціальний захист та соціальне забезпечення населення, житлово-комунальне господарство та іншу діяльність.

На засіданні було обговорено ряд важливих питань, зокрема: можливість фінансування з бюджету громади у 2024 році допомоги на підтримку ЗСУ.
Робочою групою звіт прийнято до відома.