Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Січень

2024

Громада отримала нову дороговартісну комунальну техніку

Чергова перемога нашої громади в рамках реалізації Проєкту “Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні”, що реалізується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International та фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів: наша громада отримала нову дороговартісну комунальну техніку!

В рамках Грантової угоди між VNG International та Бериславською громадою, успішно придбано та вже отримано нову техніку, яка зіграє важливу роль у відновленні та розвитку нашої громади:

  •  Навантажувач для трактора (у комплекті з сніговим відвалом та гідравлікою) – для ефективної роботи у всіх погодних умовах.
  • Міні-екскаватор МД-3 Minidiger – ідеальний інструмент для проведення будівельних та ремонтних робіт у важкодоступних місцях.
  • Подрібнювач деревини – для боротьби з наслідками стихій та обрізання дерев у громаді.
  • Сміттєвоз СБМ-501/2 – для ефективного збору та вивезення сміття.

Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам, VNG International та Асоціації міст України, за системну підтримку та допомогу, яку вони надають нашій громаді. Ця техніка допоможе нам подолати наслідки агресії російської федерації та поступово відновити життя на деокупованій території.

Разом ми – сила, впевнені, що отримане нове обладнання допоможе нам подолати труднощі розрухи. Дякуємо за підтримку нашим нідерландським партнерам!