Офіційний сайт Бериславської міської ради

28

Листопад

2017

Громадські організації та місцева влада – це розвиток міста

В Бериславі проведена зустріч фокус-групи щодо вивчення громадської думки з питань загальної ситуації в місті, існуючих контактів між громадськими організаціями та місцевою владою.

Захід організовано ГО «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень» за підтримки Програми «Демократичні громади Посольства США в Україні» особі експерта Фонду сприяння демократії, посольства США в Україні Сергія Решетова. Ініціатором зустрічі була ГО «Центр громадських ініціатив».

Організатори провели соціологічне дослідження фокус-групи, поспілкувались з запрошеними представниками громадських організацій: ГО «Відродження Берислав», ГО «Центр громадських ініціатив» та ГО «Патріот». На заході була присутня представник від міської ради Світлана Лужецька, місцеві підприємці, депутати районної та міської рад, актив міста.

Під час спілкування з’ясовувались існуючі проблеми громади та вивчались пропозиції щодо їх вирішення.

– Впевнена, це не остання зустріч, і сподіваємось, що наступне зібрання відбудеться найближчим часом. Наше місто має всі шанси стати успішним майданчиком для реалізації ідей та ініціатив бериславців. Нам варто лише об’єднати зусилля, об’єднати погляди, планувати та спільно йти до мети. – прокоментувала зібрання Євгенія Шаповалова член громадської організації «Відродження Берислава».

За словами секретаря міської ради Світлани Лужецької, вона залишилась задоволена результатами проведеної консультацій, такі зустрічі також сприяють налагодженню контакту між владою та громадськістю, всі висловлювання були почуті та будуть враховані виконавчою владою міської ради.

На думку організаторів, в місті є достатньо ініціативні групи, які сформувались у громадські об’єднання, як приклад ГО «Відродження Берислава». Та підсумовуючи зустріч зазначили, що організації потрібна консультативна та інформаційна допомога, навчання направлені на співпрацю з фондами та навики написання грантових проектів.