Офіційний сайт Бериславської міської ради

28

Липень

2023

30 липня – Всесвітній День боротьби з торгівлею людьми

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Бериславській  територіальній громаді відбулася соціально-інформаційна акція, метою якої підвищення рівня обізнаності працівників міської ради та  зниження рівня вразливості наших мешканців громади щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як «торгівля людьми» та «експлуатація».

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі, а також у нашій країні, є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.

У минулому році багатьом мешканцям Бериславської  громади через війну та окупацію території громади рф довелося покинути рідні домівки і виїхати за кордон. Не поодинокі випадки перебування наших воїнів в полоні, які зазнають тортур та насилля за ознаками «торгівля людьми».  Тому проведення соціально-інформаційної акції з метою привернення уваги громадян, а особливо молоді, до прихованих ризиків, на які можна наразитись через некомпетентні або неправомірні дії фірм-посередників із працевлаштування за кордоном, матимуть місце у найближчі роки.

 Торгівля людьми – це глобальне явище, яке має місце прямо зараз в кожній без винятку країні. Нажаль, наша країна, у зв’язку з війною, посіла в Європі перше місце щодо проблем потрапляння людей до різних сфер рабства.